Kontrasty we włosach - hit czy kit?

Czarno-białe włosy - czy to się przyjmie?
Kontrasty we włosach Czarno-białe włosy - czy to się przyjmie? Czarno-białe włosy - czy to się przyjmie? Największymi wyznawczyniami tego trendu są: piosenkarka Lady Gaga i należąca do piwnych potentatów Daphne Guiness. Nie dość, że popkulturą zawojowały kolorowe włosy, to wyodrębniła się równie szalona wersja nienaturalnie wyglądających barw w postaci kontrastu - platynowego blondu z czernią. Największymi wyznawczyniami tego trendu są: piosenkarka Lady Gaga i należąca do piwnych potentatów Daphne Guiness. Obie panie kreują trendy, są prawdziwymi fashionistkami i obserwuje je cały świat. Nic, tylko czekać, aż na polskich ulicach pojawią się odważne panie w dwukolorowej czuprynie. Pamiętajcie! Ten trend nie ma nic wspólnego z jasną górą i ciemnym spodem czy odwrotnie. Takie farbowanie kojarzy się zdecydowanie źle i nie jest dobrze odbierane.

Nie dość, że popkulturą zawojowały kolorowe włosy, to wyodrębniła się równie szalona wersja nienaturalnie wyglądających barw w postaci kontrastu - platynowego blondu z czernią. Największymi wyznawczyniami tego trendu są: piosenkarka Lady Gaga i należąca do piwnych potentatów Daphne Guiness.

Lady Gaga appears at a signing event for her CD

Fot. Lady Gaga na występie promującym jej nową płytę

Obie panie kreują trendy, są prawdziwymi fashionistkami i obserwuje je cały świat. Nic, tylko czekać, aż na polskich ulicach pojawią się odważne panie w dwukolorowej czuprynie. Pamiętajcie! Ten trend nie ma nic wspólnego z jasną górą i ciemnym spodem czy odwrotnie. Takie farbowanie kojarzy się zdecydowanie źle i nie jest dobrze odbierane.

Zajrzyjcie do GALERII kontrastowej koloryzacji włosów i napiszcie czy wyszłybyście tak z domu! A może chociaż na imprezę?

Czytaj dalej:

Fryzura, włosy, czesanie, szczotka, kobieta, brunetka

Szybkie fryzury dla śpiochów

fryzury gwiazd, kolorowe włosy, trendy we fryzjerstwie, farbowanie, gwiazdy

Trend 2012: Kolorowe włosy