Blond w wydaniu Paris Hilton - kicz czy nie?

Zdecyduj czy najsłynniejsza Dziedziczka fortuny dobrze dobiera odcień blondu!
Czy ten blond to błąd? Blond w wydaniu Paris Hilton - kicz czy nie? Paris Hilton zmieniła styl, ale kolor włosów przylgnął do niej na stałe. Celebrytka zmieniła tylko odcień na nieco ciemniejszy z refleksami. Zdecyduj, czy najsłynniejsza Dziedziczka fortuny dobrze dobiera odcień blondu! Paris Hilton uważana jest za ikonę kiczu. Stało się tak za sprawą nieudolnych początków kariery, które upłynęły pod znakiem hebanowej opalenizny, różowych ubrań, minisukienek tak krótkich, że majtki właścicielki można było zobaczyć przy każdej nadarzającej się okazji oraz przedłużanych włosów w kolorze blond, które jako jedyne zostały do dziś. Jedna z najsłynniejszych celebrytek świata zmieniła styl, ale kolor włosów przylgnął do niej na stałe. Zmienił się jedynie ich odcień - z jednolitej platyny na nieco ciemniejszy z refleksami. Zastanawiamy się, jak Wy odbieracie czuprynę Dziedziczki? Podoba się Wam ten kolor, czy może nadal jest dla Was kiczowaty? A może w krótkich, naturalnie wyglądających fryzurach jest OK, ale w wersji z doczepianymi pasmami i lokami już nie?

Wizerunek Paris Hilton jest odbierany jako synonim kiczu. Stało się tak za sprawą nieudolnych początków kariery, które upłynęły pod znakiem hebanowej opalenizny, różowych ubrań, minisukienek tak krótkich, że majtki właścicielki można było zobaczyć przy każdej nadarzającej się okazji oraz przedłużanych włosów w kolorze blond, które jako jedyne zostały do dziś.

05/15/2008 - Kathy Hilton and Paris Hilton - Paris Hilton

Fot. Paris Hilton z mamą Kathy Hilton

Jedna z najsłynniejszych celebrytek świata zmieniła styl, ale kolor włosów przylgnął do niej na stałe. Zmienił się jedynie ich odcień - z jednolitej platyny na nieco ciemniejszy z refleksami. Zastanawiamy się jak Wy odbieracie czuprynę Dziedziczki. Podoba się Wam ten kolor, czy może nadal jest dla Was synonimem kiczu? A może w krótkich, naturalnie wyglądających fryzurach jest OK, ale w wersji z doczepianymi pasmami i lokami już nie? Obejrzyjcie GALERIĘz Paris w blond włosach i komentujcie!

Niżej Paris opowiada m.in. o przedłużaniu włosów metodą, którą promuje i o tym ile chciałaby mieć dzieci:

Czytaj dalej:

Fryzura, włosy, czesanie, szczotka, kobieta, brunetka

Szybkie fryzury dla śpiochów

fryzury gwiazd, kolorowe włosy, trendy we fryzjerstwie, farbowanie, gwiazdy

Trend 2012: Kolorowe włosy

Blond w wydaniu Paris Hilton - kicz czy nie?