Wiosenne porządki - zrób sobie peeling!

Peeling to podstawa pielęgnacji - jeśli nie robisz go systematycznie, zacznij od dziś, by na wiosnę skóra była piękna i gładka!
Zrób sobie peeling! To podstawa pielęgnacji skóry! Złuszczanie martwego naskórka, czyli peeling, to podstawa pielęgnacji - jeśli nie robisz go systematycznie, zacznij od dziś, by na wiosnę mieć gładką skórę! Peeling to podstawa pielęgnacji - jeśli nie robisz go systematycznie, zacznij od dziś, by na wiosnę skóra była piękna i gładka! Peeling to po prostu złuszczanie martwego naskórka, który powoduje, że skóra jest szorstka, twarda, ma nieładny koloryt i wygląda na zmęczoną. Zabieg, który ma przywrócić jej piękno, najwygodniej stosować pod prysznicem czy w wannie, dlatego dzisiaj proponujemy Wam wiosenne postanowienie urodowe: systematycznie stosować scrub myjący! Częstotliwość wykonywania tej czynności zależy od osobistych preferencji i typu skóry. Wrażliwcy powinni złuszczać naskórek maksymalnie dwa razy w tygodniu bardzo delikatnym preparatem, u innych nawet codzienny peeling nie podrażni skóry, a uczyni ją piękną i podatną na wchłanianie składników aktywnych w balsamach czy kremach. Jeśli lubicie naturalne i domowe sposoby dbania o urodę, koniecznie wypróbujcie wariant z kawy, soli, cukru lub zmiażdżonych płatków owsianych. Tym z Was, które cenią wygodę i moc aromaterapii polecamy wybór któregoś z dostępnych gotowych specyfików.

Peeling to po prostu złuszczanie martwego naskórka, który powoduje, że skóra jest szorstka, twarda, ma nieładny koloryt i wygląda na zmęczoną. Zabieg, który ma przywrócić jej piękno, najwygodniej stosować pod prysznicem czy w wannie, dlatego dzisiaj proponujemy Wam wiosenne postanowienie urodowe: systematycznie stosować scrub myjący!

peelingi do ciała w słoiczkach - 38,90 zł za szt. Yves Rocher

Fot. peelingi do ciała w słoiczkach - 38,90 zł za szt. Yves Rocher

Częstotliwość wykonywania tej czynności zależy od osobistych preferencji i typu skóry. Wrażliwcy powinni złuszczać naskórek maksymalnie dwa razy w tygodniu bardzo delikatnym preparatem, u innych nawet codzienny peeling nie podrażni skóry, a uczyni ją piękną i podatną na wchłanianie składników aktywnych w balsamach czy kremach.

Jeśli lubicie naturalne i domowe sposoby dbania o urodę, koniecznie wypróbujcie wariant z kawy, soli, cukru lub zmiażdżonych płatków owsianych. Tym z Was, które cenią wygodę i moc aromaterapii polecamy sporo pięknie pachnących, gotowych specyfików w GALERII.

Czytaj dalej:

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe - od kiedy?

lakier do paznokci, niebieski, lato 2012, manicure, wiosna 2012, modne kolory, stylizacja paznokci

Niebieskie lakiery do paznokci - hit na wiosnę!

Jak często robisz peeling ciała?
Więcej o: