Kolejna gwiazda zmieniła kolor włosów na blond!

Dorastająca gwiazda Disneya zmieniła swój znak firmowy - ciemnobrązowe, długie włosy, których zazdrościły jej kobiety z całego świata!
Vanessa Hudgens blondynką! Dorastająca gwiazda Disneya zmieniła swój znak firmowy. Vanessa Hudgens zmieniła swój znak firmowy - ciemnobrązowe, długie włosy, których zazdrościły jej kobiety z całego świata. Teraz przefarbowała je na blond. To już prawdziwa plaga! Zmianę koloru włosów na blond przeszła już Rihanna, Maja Sablewska, Karolina Korwin-Piotrowska, Lindsay Lohan. Teraz przyszła kolej na Vanessaę Hudgens, która do tej pory olśniewała swoimi ciemnymi lokami, których zazdrościły jej kobiety z całego świata. Co skłoniło ją do tej zmiany? Rola w filmie "Spring Breakers". Na tym może się nie skończyć - RiRi także miała zmienić kolor czupryny tylko na potrzeby sesji, ale postanowiła zostawić go jeszcze na jakiś czas. Ciekawe czy aktorka również zostawi go na dłużej... Co ciekawe, niemal w każdym z tych przypadków rozjaśnienie włosów nie wyszło noszącej na korzyść. Skłaniamy się ku stwierdzeniu, że tym razem jest podobnie. Widać, że kosmyki ucierpiały na tej zmianie, a modny odrost jest zbyt widoczny i kontrastowy.

To już prawdziwa plaga! Zmianę koloru włosów na blond przeszła już Rihanna, Maja Sablewska, Karolina Korwin-Piotrowska, Lindsay Lohan, a teraz Vanessa Hudgens, która do tej pory olśniewała swoimi ciemnymi lokami. Co skłoniło ją do tej zmiany? Rola w filmie "Spring Breakers". Na tym może się nie skończyć - RiRi także miała zmienić kolor czupryny tylko na potrzeby sesji, ale postanowiła zostawić go jeszcze na jakiś czas. Ciekawe czy aktorka również zostawi go na dłużej...

Vanessa Hudgens blondynką, w blond włosach

Fot. Vanessa Hudgens

Co ciekawe, niemal w każdym z tych przypadków rozjaśnienie włosów nie wyszło noszącej na korzyść. Skłaniamy się ku stwierdzeniu, że tym razem jest podobnie. Widać, że kosmyki ucierpiały na tej zmianie, a modny odrost jest zbyt widoczny i kontrastowy. Macie podobne zdanie?

Zajrzyjcie do GALERII najnowszych zdjęć Vanessy i komentujcie!

Czytaj dalej:

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska blondynką!

Lindsay Lohan

LiLo - królowa nieudanej metamorfozy