Pomarańczowy manicure - lepszy fluo czy pastelowy?

Jeden z najmodniejszych kolorów w modzie i manicure - które odcienie wolisz?
Pomarańczowy manicure Jeden z najmodniejszych kolorów w modzie i manicure. Pomarańczowy, to obok żółtego, najbardziej pożądany kolor na wiosnę i lato 2012. Trend ten podchwycili producenci lakierów do paznokci. Pomarańczowy, to obok żółtego, najbardziej pożądany kolor na wiosnę i lato 2012. Na tegoroczny hit amerykańska firma Pantone wytypowała odcień tangerine tango, czyli bardzo intensywny i ciemny, zbliżony do czerwieni. Wiemy, że trendy na ciepły sezon są kontrastowo podzielone - rządzą i delikatne, rozwodnione pastele i nasycone odcienie fluo. Producenci lakierów do paznokci, które są od kilku lat jednym z najchętniej kupowanych dodatków do stylizacji, szybko podchwycili informacje z wybiegów i wyprodukowali mnóstwo odcieni pomarańczowego.

Pomarańczowy, to obok żółtego, najbardziej pożądany kolor na wiosnę i lato 2012. Na tegoroczny hit amerykańska firma Pantone wytypowała odcień tangerine tango, czyli bardzo intensywny i ciemny, zbliżony do czerwieni.

Wiemy, że trendy na ciepły sezon są kontrastowo podzielone - rządzą i delikatne, rozwodnione pastele i nasycone odcienie fluo. Producenci lakierów do paznokci, które są od kilku lat jednym z najchętniej kupowanych "dodatków do stylizacji", szybko podchwycili informacje z wybiegów i wyprodukowali mnóstwo odcieni pomarańczowego.

Premiera nowej Hondy Civic, Torwar, 29.02.2012, FOT. WBF/Cezary Piwowarski

Fot. Paulina Sykut

Zastanawia nas na jaki wariant Wy chętniej byście się skusiły. Poszłybyście w kierunku inspiracji pięknymi, subtelnymi kolorami zaprezentowanymi na pokazie Elie Saab Haute Couture czy raczej intensywnymi i rzucającymi w oczy, jak w kolekcji Versace Haute Couture?

Obejrzyjcie nasze propozycje w GALERII i koniecznie się wypowiedzcie!

Czytaj dalej:

Lindsay Lohan

LiLo - królowa nieudanej metamorfozy

fryzury gwiazd, kolorowe włosy, trendy we fryzjerstwie, farbowanie, gwiazdy

Trend 2012: Kolorowe włosy

Jakie odcienie pomarańczowych lakierów do paznokci wolisz?
Więcej o: