Lindsay Lohan znowu ruda! Koniec z blondem w stylu Monroe?

Jedna z najbardziej znanych skandalistek niedługo dorówna Rihannie pod względem częstotliwości zmian!

Mamy wrażenie, że im mniejsza kariera, tym częstsze zmiany fryzur. Nie dotyczy to chyba tylko Rihanny, która faktycznie nagrywa płyty i koncertuje. Lindsay Lohan dzielnie walczy o uwagę mediów - stara się świetnie wyglądać (co nie zawsze jej wychodzi) i często zaskakiwać. Tym razem postanowiła sprawić, że zacznie się o niej pisać za pomocą farby do włosów, mającej z niej uczynić tę LiLo, którą pamiętamy z początków kariery.

Lindsay Lohan debuts her newly dyed redhair in Beverly Hills, CA. Lindsay was seen leaving a doctor's office and was picked up by Ali Lohan. She was all smiles, joking with photographers, especially one who was excited about her returning to her red hair.  Pictured: Lindsay Lohan

Fot. Lindsay Lohan w rudych włosach

Trzeba przyznać, że ten kolor świetnie współgra z jej urodą i dodaje jej uroku. Naszym zdaniem powinna się trzymać odcieni marchewkowych, bo sprawiłyby one, że stałaby się charakterystyczna na rynku pracy - mało która aktorka jest ruda "na stałe". Może zamiast eksperymentować, wydawać fortunę na fryzjerów i przedłużanie, zostawić czuprynę taką jaka jest?

Dla przypomnienia w GALERII zdjęcia Lindsay w blond włosach, które prawdopodobnie miała jeszcze siódmego marca (powyższe zdjęcia zrobiono ósmego)!

Czytaj dalej:

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska blondynką!

fryzury gwiazd, kolorowe włosy, trendy we fryzjerstwie, farbowanie, gwiazdy

Trend 2012: Kolorowe włosy

Więcej o: