Jak zlikwidować opuchliznę i cienie pod oczami?

Męczysz się z maskowaniem niedoskonałości wokół oczu korektorem? Zacznij zapobiegać i regenerować!
Jak zlikwidować opuchliznę pod oczami? Męczysz się z maskowaniem niedoskonałości wokół oczu? Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i niemal pozbawiona tkanki tłuszczowej, dlatego wszystko przez nią "prześwituje", co daje efekt cienia. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i niemal pozbawiona tkanki tłuszczowej, dlatego wszystko przez nią "prześwituje", co daje efekt cienia. Wiele gwiazd stosuje wstrzykiwanie wypełniaczy pod dolną powiekę, by rozjaśnić to miejsce i wyrównać różnicę jego poziomu z wysokością policzka. Nabyte cienie i opuchlizna pojawiają się u osób zmęczonych, źle odżywionych i u nałogowców. Warto się więc wysypiać, unikać powodów do płaczu i używek! By pozbyć się opuchlizny i cieni pod oczami dobrze jest przeorganizować dzień tak, by starczyło nam czasu na co najmniej 8 godzin snu w nocy. Jeśli zajdzie potrzeba, można położyć na powieki okłady z woreczków czarnej lub rumiankowej herbaty. Podstawą pielęgnacji skóry wokół oczu powinny być także kremy przeznaczone do tej strefy twarzy, by zapobiegać zmarszczkom, wzmacniać i rozjaśniać.

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i niemal pozbawiona tkanki tłuszczowej, dlatego wszystko przez nią "prześwituje", co daje ciemny efekt. Wiele gwiazd stosuje wstrzykiwanie wypełniaczy pod dolną powiekę, by rozjaśnić to miejsce i wyrównać różnicę jego poziomu z wysokością policzka, czyli pozbawić efektu "dołka". Nabyte cienie i opuchlizna pojawiają się u osób zmęczonych, źle odżywionych i u nałogowców. Warto się więc wysypiać, unikać powodów do płaczu i używek!

Kremy pod oczy

Fot. dotleniająco-nawilżający krem pod oczy Optimals Oxygen Boost Oriflame - 39,90 zł

Nie polecamy Wam wizyty u chirurga plastycznego, ponieważ wszelka "głęboka" ingerencja niesie ze sobą nieprzyjemne konsekwencje. By pozbyć się opuchlizny i cieni pod oczami dobrze jest przeorganizować dzień tak, by starczyło nam czasu na co najmniej 8 godzin snu w nocy. Jeśli zajdzie potrzeba, można położyć na powieki okłady z woreczków czarnej lub rumiankowej herbaty. Podstawą pielęgnacji skóry wokół oczu powinny być także kremy przeznaczone do tej strefy twarzy, by zapobiegać zmarszczkom, wzmacniać i rozjaśniać.

Jeśli zastanawiacie się jaki produkt wybrać, zajrzyjcie do GALERII, w której umieściłyśmy mnóstwo przykładów w cenach od 16,99 do 325 zł.

Używacie kremu pod oczy? Jeśli tak, to od jakiego wieku? Polecacie któryś szczególnie?

Czytaj dalej:

cellulit, kosmetyki antycellulitowe, pomarańczowa skórka

Postanowienie: cellulit znika do wiosny!

kosmetyki z granatem, granat dla urody, wyciąg z granatu, owocowe kosmetyki

Granat w kosmetyce - dla urody i młodości!

Zdjęcie Eris Pharmaceris A OPTI-SENSILIUM CREAM Duoaktywny Krem Przeciwzmarszczkowy pod oczy 15 ml Zdjęcie Lirene Folacyna Active 30+ Aktywnie Regenerujący Krem pod Oczy na Dzień i na Noc SPF 5, 15 ml Zdjęcie Lirene Folacyna Intense Intensywnie przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15 ml
Eris Pharmaceris A OPTI Lirene Folacyna Active 30+ Lirene Folacyna Intense
Porównaj ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Więcej o: