Rachel Zoe - lepiej w prostych czy lokowanych włosach?

Najsłynniejsza stylistka świata odmładza się - czy skutecznie?

Rachel Zoe to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna stylistka na świecie. Zaburzenia odżywiania, skandale związane z jej udziałem, reality show, praca z gwiazdami największego formatu i liczne sukcesy na koncie spowodowały, że mówi o niej każdy zainteresowany modą i nie tylko. Bycie "na świeczniku" zobowiązuje, stąd zmiany mające odmłodzić czterdziestoletnią sławę - lifting, który znacząco poprawił owal twarzy i wyprostowane włosy, którymi się dzisiaj zajmiemy.

Pictured: Rachel Zoe, Skylar Morrison Mandatory Credit ?? Jenny White/Broadimage Rachel Zoe and baby Skylar Morrison leaving Newsroom in Beverly Hills 3/20/12, Beverly Hills, California, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

Fot. Rachel Zoe ze swoim makijażystą i stylistą fryzur i dzieckiem - 20.03.2012.

Rachel słynęła ze swojej fryzury, o której mówiła, że im mniej pewnie się czuje w swojej skórze, tym bardziej przysłania lokami twarz. Coś musi w tym być, skoro po pozbyciu się "chomiczych policzków" i zmarszczek, porzuciła swoje charakterystyczne fale i zaczęła prostować włosy.

Obejrzyjcie GALERIĘ i napiszcie w którym wydaniu stylistka podoba się Wam bardziej - w bujnej fryzurze z lokami w hippisowskim stylu zmiksowanym z szykiem Hollywood czy raczej w nowoczesnej i odmładzającej wersji wyprostowanej? Komentujcie!

Czytaj dalej:

Lady Gaga

Najciekawsze wizaże Lady Gagi

Nowości kosmetyczne - marzec 2012

Nowości kosmetyczne - marzec 2012