Chroń skórę - sięgnij po SPF!

To właśnie promienie słoneczne są w największej mierze odpowiedzialne za starzenie się naszej skóry - idź za przykładem gwiazd i używaj kremów z wysokimi filtrami codziennie!

Gwiazdy, które obsesyjnie dbają o urodę, dzięki której zarabiają ogromne sumy pieniędzy, doskonale wiedzą, że promienie słoneczne to nie tylko przyjemne ciepło, ale i bardzo szkodliwe promieniowanie, przez które szybko starzeje się skóra i można nabawić się raka. Bierzcie z nich przykład i wybierajcie kremy z filtrem nie tylko latem! Najlepiej stosować je przez cały rok i zadbać o to, by nawet na fluidach oraz kremach do twarzy i rąk był napis SPF!

spalona grzanka, grzanka, sandwich, pieczywo, chleb, uśmiech, opalanie

Pamiętaj! Skwarki nie są ani modne, ani zdrowe!

Promieniowanie UV dzielimy na UVA i UVB. Te drugie mają krótszy zasięg, przez nie mamy oparzenia i wydzielamy więcej melaniny, czyli barwnika odpowiedzialnego za koloryt skóry. Promienie UVA wnikają głębiej, uszkadzają włókna kolagenu i elastyny w skórze właściwej, a to prowadzi do powstawania zmarszczek.

Zachęcamy Was do dyskusji na temat opalania. Jakie blokery stosujecie? Używacie filtrów wysokich, czy raczej niskich, bo zależy Wam głównie na brązowej skórze? Waszym zdaniem opalenizna jest ładna czy nie? Zajrzyjcie do GALERII, w której umieściłyśmy przykładowe produkty z filtrami i komentujcie!

Czytaj dalej:

cellulit, kosmetyki antycellulitowe, pomarańczowa skórka

Postanowienie: cellulit znika do wiosny!

kosmetyki z granatem, granat dla urody, wyciąg z granatu, owocowe kosmetyki

Granat w kosmetyce - dla urody i młodości!

ERIS Pharmaceris S Sun Body Protect Hydrolipidowy łagodzący balsam
w okazje.info