Dakota Fanning na GLAAD 2012 - za skromnie czy idealnie?

Tusz do rzęs i róż - czy taki wizaż wystarcza na wielką galę?
Dakota Fanning na GLAAD 2012 Tusz do rzęs i róż - czy taki wizaż wystarcza na wielką galę? Dakota Fanning na gali wręczenia nagród filmowych i telewizyjnych Gay & Lesbian Alliance Against Defamation urzekała prostą fryzurą i delikatnym makijażem Młoda nadzieja Hollywood, Dakota Fanning, pojawiła się 10 marca na gali wręczenia nagród filmowych i telewizyjnych Gay & Lesbian Alliance Against Defamation. Urzekła nas rzadko spotykanym w światku amerykańskiego kina widokiem - bardzo prostą fryzurą i niemal niewidocznym makijażem. Aktorka miała na sobie świetnie dobrany podkład, róż do policzków i tusz do rzęs, który naszym zdaniem mógłby być odrobinę jaśniejszy. Fryzjer także postawił na "zwyczajność" - rozpuszczone włosy w prostym przedziałkiem po środku wyglądały na nietknięte ręką stylisty.

Młoda nadzieja Hollywood, Dakota Fanning, pojawiła się dziesiątego marca na gali wręczenia nagród filmowych i telewizyjnych Gay & Lesbian Alliance Against Defamation. Urzekła nas rzadko spotykanym w światku amerykańskiego kina widokiem - bardzo prostą fryzurą i niemal niewidocznym makijażem.

Actress Dakota Fanning attends the 23rd Annual GLAAD Media Awards on Saturday, March 24, 2012 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Fot. Dakota Fanning na GLAAD 2012

Aktorka miała na sobie świetnie dobrany podkład, róż do policzków i tusz do rzęs, który naszym zdaniem mógłby być odrobinę jaśniejszy. Fryzjer także postawił na "zwyczajność" - rozpuszczone włosy w prostym przedziałkiem po środku wyglądały na nietknięte ręką stylisty.

Jak podoba się Wam taka stylizacja młodej gwiazdy? Chciałybyście widzieć więcej tak naturalnych twarzy na czerwonym dywanie, czy raczej uważacie, że na tak wielkie wydarzenia wizaż powinien być bardziej elegancki? Komentujcie!

Czytaj dalej:

Teatralne rzęsy gwiazd

Teatralne rzęsy gwiazd - ładne?

Rihanna jako gejsza na planie teledysku

Rihanna jako gejsza - podoba się Wam?

Więcej o: