Alicja Bachleda-Curuś stawia na naturalność

Nasz "towar eksportowy" chwilowo wrócił do kraju - zobacz jak prezentuje się urocza aktorka!
Bachleda-Curuś stawia na naturalność Nasz "towar eksportowy" chwilowo wrócił do kraju Alicja Bachleda-Curuś zachęcała na Rynku Głównym w Krakowie do oddawania szpiku. Aktorka miała proste włosy, a na twarzy jedynie podkład i tusz do rzęs Alicja Bachleda-Curuś przyleciała do Polski w związku z chorobą swojego taty. Okazało się, że ma on białaczkę, dlatego aktorka postanowiła pomóc w walce z uświadamianiem ludzi o zagrożeniach i możliwościach pomocy związanych z tą chorobą. W towarzystwie paparazzich oddała krew i dała przykład milionom Polaków, a 25 marca pomagała w akcji fundacji DKMS, zachęcając do oddawania szpiku na Rynku Głównym w Krakowie. Aktorka od dawna wierna jest naturalnym wizażom i szczerze ją za to podziwiamy. Nosi proste włosy bez zbędnej stylizacji, a na twarzy ma zazwyczaj jedynie podkład i tusz do rzęs. Czy Wy miałybyście odwagę, by w tak śladowej ilości make-upu występować przed czekającymi na wpadki fotografami?

Alicja Bachleda-Curuś przyleciała do Polski w związku z chorobą swojego taty. Okazało się, że ma on białaczkę, dlatego aktorka postanowiła pomóc w walce z uświadamianiem ludzi o zagrożeniach i możliwościach pomocy związanych z tą chorobą. W towarzystwie paparazzich oddała krew i dała przykład milionom Polaków, a 25. marca pomagała w akcji fundacji DKMS zachęcając do oddawania szpiku na Rynku Głównym w Krakowie.

Krakow, 25.03.2012 r. Alicja Bachleda-Curus na Rynku Glownym w Krakowie uczestniczyla w promocji fundacji DKMS -

Fot. Alicja Bachleda-Curuś

Aktorka od dawna wierna jest naturalnym wizażom i szczerze ją za to podziwiamy. Nosi proste włosy bez zbędnej stylizacji, a na twarzy ma zazwyczaj jedynie podkład i tusz do rzęs. Czy Wy miałybyście odwagę, by w tak śladowej ilości make-upu występować przed czekającymi na wpadki fotografami?

Jak podoba się Wam styl Alicji? Chciałybyście ją zobaczyć w makijażu i fryzurze rodem z Hollywood czy raczej cenicie i lubicie jej naturalność? Komentujcie!

Czytaj dalej:

Beyonce Knowles, piosenkarka

Urodowe metamorfozy Beyonce

Pamela Anderson

Pamela Anderson - lepiej kiedyś czy teraz?