Misja: złuszczamy naskórek

Odśwież cerę peelingiem!
Misja: złuszczamy naskórek Odśwież cerę peelingiem! Peeling enzymatyczny neutralizuje obumarłe komórki bez mechanicznego tarcia, które może podrażniać wrażliwą skórę - jest idealny dla typu naczynkowego i suchego Peeling to zabieg pomagający złuszczać martwy naskórek i uzyskać gładką, czystą cerę z równomiernym kolorytem, która świetnie wchłania składniki kremów. Do wyboru mamy wariant enzymatyczny, czyli kosmetyk neutralizujący obumarłe komórki bez mechanicznego tarcia, które może podrażniać wrażliwą skórę - jest idealny dla typu naczynkowego, suchego i delikatnego. Scrub to typ mechaniczny; zawiera cząsteczki, które trą i oczyszczają cerę z warstwy rogowej - jest to coraz mniej popularna metoda, ponieważ odchodzi się od intensywnej ingerencji, na rzecz łagodnych preparatów. Inne formy peelingu to maseczki peel-off, które zastygają i utwardzają się po nałożeniu i wraz ze ściąganiem ich, usuwany jest martwy naskórek oraz brushing (tarcie szczoteczkami), eksfoliacja (złuszczanie kwasami) i dermabrazja (tarcie zasycającą końcówką z kryształkami). Złuszczanie naskórka powinnyśmy fundować sobie regularnie. Przy wariantach mechanicznych należy pamiętać, że nie wolno trzeć mocno, bo gdy robimy to lekko, mniej podrażniamy skórę i pracujemy na lepszy efekt.

Peeling to zabieg pomagający złuszczać martwy naskórek i uzyskać gładką, czystą cerę z równomiernym kolorytem, która świetnie wchłania składniki kremów. Do wyboru mamy wariant enzymatyczny, czyli kosmetyk neutralizujący obumarłe komórki bez mechanicznego tarcia, które może podrażniać wrażliwą skórę - jest idealny dla typu naczynkowego, suchego i delikatnego. Scrub to typ mechaniczny; zawiera cząsteczki, które trą i oczyszczają cerę z warstwy rogowej - jest to coraz mniej popularna metoda, ponieważ odchodzi się od intensywnej ingerencji, na rzecz łagodnych preparatów. Inne formy peelingu to maseczki peel-off, które zastygają i utwardzają się po nałożeniu i wraz ze ściąganiem ich, usuwany jest martwy naskórek oraz brushing (tarcie szczoteczkami), eksfoliacja (złuszczanie kwasami) i dermabrazja (tarcie zasycającą końcówką z kryształkami).

maseczka

Złuszczanie naskórka powinnyśmy fundować sobie regularnie. Przy wariantach mechanicznych należy pamiętać, że nie wolno trzeć mocno, bo gdy robimy to lekko, mniej podrażniamy skórę i pracujemy na lepszy efekt.

Jeśli chcesz przywrócić swojej buzi blask, młodość i równomierny koloryt, zajrzyj do naszej GALERII, a być może znajdziesz kosmetyk idealny dla siebie! Jeśli używałyście jakiegoś szczególnie dobrego lub wyjątkowo nieskutecznego czy silnie alergennego peelingu, koniecznie podzielcie się z nami tą informacją w komentarzach!

Czytaj dalej:

cellulit, kosmetyki antycellulitowe, pomarańczowa skórka

Postanowienie: cellulit znika do wiosny!

kosmetyki z granatem, granat dla urody, wyciąg z granatu, owocowe kosmetyki

Granat w kosmetyce - dla urody i młodości!

Zdjęcie Lirene Peeling enzymatyczny Złuszczanie poprzez działanie kwasów owocowych 10 ml Zdjęcie Tołpa dermo face sebio maska-peeling-żel 4w1 korygująca niedoskonałości 2x6 ml Zdjęcie tołpa strefa t. maska - peeling żel 4w1 oczyszczająco-detoksykująca 2x6 ml
Lirene Peeling enzymatyczny Tołpa dermo face sebio maska tołpa strefa t. maska - peeling
Sprawdź ceny > Porównaj ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info