Lakier jak kawior - hit czy kit?

Kawior jako składnik przeciw starzeniu się skóry to nie żadna nowość, ale jako element makijażu, to już coś. Oceńcie same!
Lakier jak kawior Kawior jako element makijażu to coś nowego! Marka Ciate, zafascynowana połyskliwymi perełkami, stworzyła zestaw do zdobienia paznokci tak, żeby swoją fakturą przypominały kawior Marka Ciate, zafascynowana połyskliwymi perełkami, stworzyła zestaw do zdobienia paznokci tak, żeby swoją fakturą przypominały kawior. Nowość brytyjskiej marki składa się z lakieru służącego jako podkład, małych kuleczek i lakieru utwardzającego. Naniesione na powierzchnię paznokcia, tworzą wyjątkowo finezyjny Caviar Look. Nowa stylizacja paznokci dostępna będzie w trzech wariantach: klasycznym czarnym, biało-srebrnym oraz bardziej wiosennym tęczowym wydaniu. Naszym faworytem jest czarny lakier z niebieskimi akcentami, który swoją strukturą rzeczywiście przypomina drobinki tego luksusowego przysmaku, jakim jest kawior. Niestety nie wiadomo, czy lakiery Ciate pojawią się również w Polsce.

Marka Ciate, zafascynowana połyskliwymi perełkami, stworzyła zestaw do zdobienia paznokci tak, żeby swoją fakturą przypominały kawior. Nowość brytyjskiej marki składa się z lakieru służącego jako podkład, małych kuleczek i lakieru utwardzającego. Naniesione na powierzchnię paznokcia, tworzą wyjątkowo finezyjny Caviar Look. Nowa stylizacja paznokci dostępna będzie w trzech wariantach: klasycznym czarnym, biało - srebrnym oraz bardziej wiosennym tęczowym wydaniu.

Lakier jak kawior - hit czy kit?

Naszym faworytem jest czarny lakier z niebieskimi akcentami, który swoją strukturą rzeczywiście przypomina drobinki tego luksusowego przysmaku, jakim jest kawior.

Lakier jak kawior - hit czy kit?

Niestety nie wiadomo czy lakiery Ciate pojawią się również w Polsce.

A Wy co myślicie o takim lakierze do paznokci? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zdjęcia kolekcji Ciate Caviar Look znajdziecie w naszej galerii.

Lakier jak kawior - hit czy kit?
Więcej o: