Złoty lakier do paznokci hitem sezonu?

Złoty lakier do paznokci awansował w 2012 roku do czołówki panujących trendów.
Złoty lakier do paznokci Hit sezonu? Chanel w tym sezonie wypuściło aż dwie kolekcje, w których możemy znaleźć różne odcienie złotego lakieru do paznokci, Gold Fingers i Diwali. W tym sezonie - mimo kryzysu - nie brak złotych akcentów w makijażu, szczególnie na paznokciach. Oryginalne stylizacje ze złotem w makijażu mogliśmy zobaczyć u modelek na pokazie Hugo Bossa w Berlinie, u The Blonds w Londynie i u Rodarte w Mediolanie. Prawdziwym ekspertem w tej kwestii jest Chanel, które w tym sezonie wypuściło aż dwie kolekcje, w których możemy znaleźć różne odcienie złotego lakieru do paznokci, Gold Fingers i Diwali. Gwiazdy nie pozostały obojętne na świetliste zdobienia i od jakiegoś czasu prezentują dumnie na czerwonym dywanie pomalowane na złoto paznokcie. W takiej stylizacji zaprezentowały się już między innymi Rihanna, gwiazda "Plotkary" Blake Lively czy żona Toma Cruise'a - Katie Holmes.

Wszystkie te z nas, które bardzo dokładnie śledzą trendy w makijażu, wiedzą, że troszkę rozświetlającego elementu nigdy nie zaszkodzi. Dlatego w tym sezonie stawiamy na złote paznokcie.

Gwiazdy również nie pozostały obojętne na świetliste zdobienia i od jakiegoś czasu prezentują dumnie na czerwonym dywanie pomalowane na złoto paznokcie. W takiej stylizacji  zaprezentowały się już między innymi Rihanna, gwiazda "Plotkary" Blake Lively, czy żona Toma Cruise'a - Katie Holmes.

Złoty lakier do paznokci hitem sezonu?

Oczywiście złotych akcentów na paznokciach nie zabrakło też na wybiegach. Oryginalne stylizacje ze złotem w makijażu mogliśmy zobaczyć u modelek na pokazie Hugo Bossa w Berlinie, u The Blonds w Londynie, czy też u Rodarte w Mediolanie.

Chanel - kolekcja Las Vegas

Ale prawdziwym ekspertem w tej kwestii jest Chanel, które w tym sezonie wypuściło aż  dwie kolekcje, w których możemy znaleźć różne odcienie złotego lakieru do paznokci, Gold Fingers i Diwali.

Złote lakiery do paznokci

A Wam jak podoba się ten nowy trend? Gotowe jesteście na złote szaleństwo na paznokciach? Złote lakiery innych marek oraz ich ceny znajdziecie w naszej galerii.