Makijaże Luli: w stylu Kristen Stewart

Kristen Stewart, główna bohaterka kultowej już Sagi, bardzo często ogranicza swój makijaż do tuszu. Jednak na większe wyjścia możemy zobaczyć aktorkę w przydymionym oku.
Oto nasz mały instruktaż, jak w szybki sposób można wykonać makijaż Kirsten. Pamiętajmy jednak, że inspirując się makijażami musimy znaleźć w nich coś dla siebie, a nie tylko ślepo kopiować.
Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart Jak wykonać "przydymione oko" Kirsten? Kirsten Stewart, główna bohaterka kultowej już sagi, bardzo często ogranicza swój makijaż do tuszu. Jednak na większe wyjścia robi sobie "przydymione oko". Kirsten Stewart, główna bohaterka kultowej już sagi, bardzo często ogranicza swój makijaż do tuszu. Jednak na większe wyjścia aktorka decyduje się nieco udrapieżnić - wtedy robi sobie "przydymione" oko. Jak to zrobić samemu? Najpierw na całą powiekę nakładamy bazę pod cienie. Następnie przy linii rzęs malujemy miękką czarną kredką grubą kreskę na górnej i na dolnej powiece. Górną powiekę oraz dolną podkreślamy czekoladowym brązem - tu musicie same dobrać odcień, który najlepiej będzie pasował do Waszej karnacji. Dokładnie rozcieramy cienie, tak aby utworzyć lekki dymek. Wzdłuż linii rzęs dokładamy czarnego cienia. Rozcieramy go delikatnie z brązem, tak aby nie tworzył ostrego odcięcia. Tuszujemy rzęsy oraz podkreślamy brwi.

1. Na całą powiekę nakładamy bazę pod cienie. Następnie przy linii rzęs malujemy miękka czarną kredka grubą kreskę na górnej i na dolnej powiece.

Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart

2. Górną powiekę oraz dolną  podkreślamy czekoladowym brązem  - tu musicie same dobrać odcień cienia, tak żeby najlepiej pasował do Waszej karnacji. Ja wybrałam nieco chłodniejszy odcień niż Kristen.

makijaż lula.pl

3. Dokładnie rozcieramy cienie, tak aby utworzyć lekki dymek.

Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart

4. Wzdłuż linii rzęs dokładamy czarnego cienia, aby wzmocnić linię rzęs. Rozcieramy go delikatnie z brązem, tak aby nie tworzył ostrego odcięcia.

Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart

5. Tuszujemy rzęsy oraz podkreślamy brwi.

Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart

6. Oto jak makijaż prezentuje się dla podstawowych kolorów tęczówek.

Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart

7. Końcowy efekt.

Makijaże Luli: w stylu Kirsten Stewart

Małgorzata Laszczyk http://candykillerr.blogspot.com/

Do wykonania makijażu użyto kosmetyków:

Podkład Pharmaceris idealnie kryjący

Bobbi Brown shimmer brick nectar

Peggy Sage Khol czarny

Cienie Italian Beauty 48

MAC Dazzle Lash

Manhattan soft mat beżowa