Victoria Beckham znowu była u fryzjera

Jeszcze do niedawna była Spajsetka wyglądała na zadowoloną ze swoich ciemno brązowych, długich włosów.  A tu nagle taka niespodzianka! Victoria Beckham była  znowu u fryzjera i spoglądając na zdjęcia umieszczone przez nią na Twitterze możemy wnioskować, że zmieniła swój image diametralnie.
Victoria Beckham znowu była u fryzjera Efekt jest trudny do zauważenia Victoria Beckham znowu była u fryzjera. Tym razem skróciła tylko włosy z tyłu głowy Victoria Beckham była znowu u fryzjera i spoglądając na zdjęcia umieszczone przez nią na Twitterze możemy wnioskować, że zmieniła swój image diametralnie. Ale jak się okazuje, ostateczny wynik fryzjerskich rewolucji wcale nie wygląda tak bardzo odmiennie, niż byśmy mogły się tego, po opublikowanych zdjęciach, spodziewać. Ale jak to się mówi, diabeł tkwi w szczegółach i tak jest również w przypadku nowej fryzury Posh Spice. Na szczęście nie jest to jakaś bardzo radykalna zmiana w wyglądzie Pani Beckham, jak to miało miejsce w przeszłości. Nowa fryzurka Victorii jest bardziej subtelna. A na dodatek, patrząc z przodu można wręcz odnieść wrażenie, że nic się nie zmieniło. Cały efekt bowiem przeniósł się na tylną cześć czupryny projektantki. Przyglądając się dokładniej można dostrzec, że włosy z tyłu głowy są wyraźnie krótsze. Naszym zdaniem na pewno jest to zmiana na lepsze, a włosy Victorii wyraźnie odżyły i nabrały blasku. Nie ma się co oszukiwać, ale Victoria w krótszych włosach wygląda dużo korzystniej, niż w długości prawie do pasa.

Ale jak się okazuje, ostateczny wynik fryzjerskich rewolucji wcale nie wygląda tak bardzo odmiennie, niż byśmy mogły się tego, po opublikowanych zdjęciach, spodziewać. Ale jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach i tak jest również w przypadku nowej fryzury Posh Spice.

Victoria Beckham

Na szczęście nie jest to jakaś bardzo radykalna zmiana w wyglądzie Pani Beckham, jak to miało miejsce w przeszłości . Nowa fryzurka Victorii jest bardziej subtelna. A na dodatek patrząc z przodu można wręcz odnieść wrażenie, że nic się nie zmieniło.

Cały efekt bowiem przeniósł się na tylną cześć czupryny projektantki. Przyglądając się dokładniej można dostrzec, że włosy z tyłu głowy są wyraźnie krótsze. Naszym zdaniem na pewno jest to zmiana na lepsze, a włosy Victorii wyraźnie odżyły i nabrały blasku.  Nie ma się co oszukiwać, ale Victoria w krótszych włosach wygląda dużo korzystniej niż w długości prawie do pasa.

Victoria Beckham

A Wam jak się podoba mała, ale jakże znacząca zmiana w wyglądzie Pani Beckham?