Crystal Renn jako blondynka - hit czy kit?

Piękne krucze loki najsłynniejszej modelki plus size to już przeszłość. Renn to teraz platynowa blondynka!
Crystal Renn jako blondynka Piękne krucze loki najsłynniejszej modelki plus size to już przeszłość Crystal Renn zaprezentowała się w całkowicie nowej odsłonie na charytatywnej kolacji w Nowym Jorku. Na głowie modelki plus size zagościł platynowy blond. Crystal Renn, zaskoczyła wszystkich swoich fanów nowym kolorem włosów. Modelka plus size (chociaż mamy obawy, czy powinna być do tej kategorii jeszcze zaliczana, gdyż od dłuższego czasu widać jak z kobiety o rubensowskich kształtach przemienia się w jedną z wielu chudych modelek) zaprezentowała się w całkowicie nowej odsłonie na jednej z charytatywnych kolacji, które regularnie o tej porze roku odbywają się w Nowym Jorku. Modelka ubrana w przepiękną oliwkową suknię projektu Zaca Posena, zwracała uwagę wszystkich nie tylko kreacją, ale głównie platynowym blondem, który zagościł na jej głowie. Dodajmy, że przefarbowała także do kompletu brwi. Crystal Renn zmianę w swoim wyglądzie skomentowała następującymi słowami: - To interesujące, ponieważ ostatnią rzeczą, jaką ludzie by się po mnie spodziewali, to właśnie zmiana koloru włosów na platynowy blond. Dlatego też to zrobiłam. Poza tym potrzebowałam zmiany! - powiedziała Renn.

Najsłynniejsza modelkaplus size, chociaż mamy obawy czy powinna być do tej kategorii jeszcze zaliczana, gdyż od dłuższego czasu  widać jak Renn z kobiety o rubensowskich kształtach przemienia się w jedną z wielu chudych modelek, zaskoczyła wszystkich swoich fanów nowym kolorem włosów.

Crystal Renn jako blondynka - hit czy kit?

Crystalzaprezentowała się w całkowicie nowej odsłonie na jednej z charytatywnych kolacji, które regularnie o tej porze roku odbywają się w Nowym Jorku. Modelka ubrana w przepiękną oliwkową suknię projektu Zaca Posena, zwracała uwagę wszystkich nie tylko kreacją, ale głównie platynowym blondem, który zagościł na jej głowie. Dodajmy, że przefarbowała także do kompletu brwi. Crystal Renn zmianę w swoim wyglądzie skomentowała następującymi słowami:

"To interesujące, ponieważ ostatnią rzeczą jaką ludzie by się po mnie spodziewali, to właśnie zmiana koloru włosów na platynowy blond. Dlatego też to zrobiłam. Poza tym potrzebowałam zmiany!"

A Wam jak podoba się blond wersja sławnej modelki? Hit czy kit?

Crystal Renn jako blondynka to: