Kryształowe brwi Chanel - hit czy kit? + Instruktaż Wideo katOsu!

Ostatni pokaz Chanel pozwolił błyszczeć nie tylko nowym projektom Mistrza Lagerfelda, ale również brwiom modelek.
Kryształowe brwi Chanel Ostatni pokaz Chanel pozwolił błyszczeć także brwiom modelek Podczas pokazu Chanel Karl Lagerfeld przyozdobił nie tylko wybieg wielkimi kryształami, ale też brwi modelek mieniły się za sprawą kolorowych kamieni i cekinów. Podczas pokazu marki Chanel Karl Lagerfeld przyozdobił nie tylko wybieg wielkimi kryształami, ale też brwi modelek mieniły się za sprawą malutkich i kolorowych kamieni oraz cekinów. Odbijające światło kryształowe paski nad oczami, obok nowych imponujących projektów, były hitem tej kolekcji. Czy ten trend ma szansę się przyjąć? Cekiny i drobne kryształki na brwiach w odcieniach fioletu i szarości kolorystycznie dopasowane były do nowej, jesienno - zimowej kolekcji. Ten nowy bardzo oryginalny i zdobny element makijażu podkreślały i dodatkowo eksponowały włosy modelek, gładko upięte do tyłu.

Podczas pokazu marki Chanel, Karl Lagerfeld przyozdobił nie tylko wybieg wielkimi kryształami, ale też brwi modelek mieniły się za sprawą malutkich i kolorowych kamieni oraz cekinów. Odbijające światło kryształowe paski nad oczami, obok nowych imponujących projektów, były hitem tej kolekcji. Czy ten trend ma szansę się przyjąć?

Kryształowe brwi Chanel - hit czy kit?

Cekiny i drobne kryształki na brwiach w odcieniach fioletu i szarości, oczywiście kolorystycznie dopasowane były do nowej, jesienno zimowej kolekcji. Ten nowy bardzo oryginalny i zdobny element makijażu podkreślały i dodatkowo eksponowały włosy modelek, gładko upięte do tyłu.

Kryształowe brwi Chanel - hit czy kit?

Myślicie, że ten trend ma szansę się przyjąć? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Również KatOsu znalazła swój sposób na modne brwi - zapraszamy!

Kryształowe brwi Chanel to:
Więcej o: