Fioletowe włosy Katy Perry - hit czy kit?

Piosenkarka po raz kolejny zmieniała kolor włosów. Jak oceniacie tę metamorfozę? 
Fioletowe włosy Katy Perry Piosenkarka po raz kolejny zmieniała kolor włosów Katy Perry przyzwyczaiła nas do tego, że jest scenicznym i stylizacyjnym kameleonem. Ostatnio prezentowała niebieską fryzurkę, a wcześniej na jej głowie gościły takie kolor, jak: różowy, zielony a nawet czerwony. Gwiazda chyba nie zamierza na tych fryzjerskich wariacjach poprzestać. W ostatni weekend na festiwalu Coachella zaprezentowała swoje nowe, tym razem fioletowe oblicze. Stylistka piosenkarki jest zachwycona swoim nowych osiągnięciem. - Nowy kolor włosów Katy jest głęboki, bogaty w refleksy i bardzo punk rockowy. Uwielbiam mieszać i tworzyć nowe kolory dla Perry, bo ona lubi zaszaleć! - dodaje Rita Hazan. Ale z tego co pamiętamy, nie jest to pierwszy fioletowy odcień włosów, jakie Katy nam zaprezentowała. Jakieś pół roku temu na jej głowie gościła delikatna lawenda.

Katy Perry przyzwyczaiła nas do tego, że jest scenicznym i stylizacyjnym kameleonem. Ostatnio prezentowała niebieską fryzurkę, a wcześniej na jej głowie gościły takie kolor jak: różowy, zielony a nawet czerwony. Gwiazda chyba nie zamierza na tych fryzjerskich wariacjach poprzestać. W ostatni weekend na festiwalu Coachella zaprezentowała swoje nowe, tym razem fioletowe oblicze.

Fioletowe włosy Katy Perry - hit czy kit?

Stylistka piosenkarki jest zachwycona swoim nowych osiągnięciem.

"Nowy kolor włosów Katy jest głęboki, bogaty w refleksy i bardzo punk rockowy. Uwielbiam mieszać i tworzyć nowe kolory dla Perry, bo ona lubi zaszaleć!" - dodaje Rita Hazan.

Ale z tego co pamiętamy nie jest to pierwszy fioletowy odcień włosów jakie Katy nam zaprezentowała. Jakieś pół roku temu na jej głowie gościła delikatna lawenda.

A wam jak podoba się nowy look piosenkarki? Hit, czy kit?

Fioletowe włosy Katy Perry: