Nowy trend w makijażu - różowy. Jaki jego odcień wybierasz?

W tym sezonie to nie klasyczne czerwień jest hot. Teraz wszystkie odcienie różowego koloru dozwolone.
Nowy trend w makijażu - różowy Jaki odcień wybierasz? W tym sezonie to nie klasyczne czerwień jest hot. Teraz dozwolone są wszystkie odcienie koloru różowego - szczególnie te neonowe, które upodobała sobie Blunt. Zmiana pogody powoduje również zmianę trendów w makijażu. Na wiosnę zamieniamy ciężką czerwień na lekkie i delikatniejsze odcienie różu. Naszą inspiracją był makijaż Emily Blunt, w którym aktorka postawiła na fluo róż w dość nietypowych okolicznościach. Neony w wersji wieczorowej Blunt zaprezentowała na premierze swojego najnowszego filmu "The Five Year Engagement" w Nowym Jorku. Intensywnie różową pomadkę połączyła z delikatnymi czarnymi kreskami na górnej powiece, a policzki delikatnie musnęła różem. Najszerszą gamę różowych kosmetyków zaproponował w tym sezonie Chanel. Delikatny pudrowy róż stanowi jeden z podstawowych kolorów wiosennego makijażu tej marki, drugi to brzoskwinia. W ofercie znajdziemy delikatne cienie do powiek, lakier do paznokci, czy też róż do policzków. Oczywiście intensywne pink jest również w kolekcjach M.A.C , Lancome i YSL.

Zmiana pogody powoduje również zmianę trendów w makijażu. Na wiosnę zamieniamy ciężką czerwień na lekkie i delikatniejsze odcienie różu.

Naszą inspiracją był makijaż Emily Blunt, w którym aktorka  postawiła na fluo róż w dość nie typowych okolicznościach. Neony w wersji wieczorowej Blunt zaprezentowała na premierze swojego najnowszego filmu "The Five Year Engagement" w Nowym Jorku. Intensywnie różową pomadkę połączyła z delikatnymi czarnymi kreskami na górnej powiece, a policzki delikatnie musnęła różem. Zainspirowane świeżym makijażem postanowiłyśmy zrobić małe dochodzenie w sprawie różowych kosmetyków. I sprawdziłyśmy co dane firmy mają w swojej palecie. Najszerszą gamę różowych kosmetyków zaproponował w tym sezonie Chanel. Delikatny pudrowy róż stanowi jeden z podstawowych kolorów wiosennego makijażu tej marki, drugi to brzoskwinia. W ofercie znajdziemy delikatne cienie do powiek, lakier do paznokci, czy też róż do policzków.Różowe usta w stylu Emily Blunt

Oczywiście intensywne pink jest również w kolekcjach M.A.C , Lancome i YSL.

A Wy jaką wersję różowego makijażu wybieracie? Czy zdecydujecie się na neonowe paznokcie, czy może neonowe usta?

Wybrane przez nas kosmetyki wraz z cenami znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: