Nagie usta w stylu hollywoodzkich gwiazd

Pomadka nude triumfalnie powraca w tym sezonie. Sprawdźcie jak powinnyśmy ją nosić.
Nagie usta w stylu hollywoodzkich gwiazd Pomadka nude triumfalnie powraca w tym sezonie. Sprawdźcie, jak ją nosić Nude lips to jeden z fajniejszych trendów makijażu w tym sezonie. Za sprawą mody na pastelowe barwy, matowe beże na ustach przeżywają swój wielki come back. Nude lips to nowa klasyka, to jeden z fajniejszych trendów makijażu naszych czasów. Odkąd pamiętam na taki kolor pomadki decydowała się Jennifer Lopez czy też Penelope Cruz. A w tym sezonie, za sprawą mody na pastelowe barwy, matowe beże na ustach przeżywają swój wielki come back. Kiedyś pomadki w kolorze nude stanowiły przeciwwagę dla bardzo mocno podkreślonych oczu - smoky eyes. Obecnie zestawia się tego typu szminkę z mocno wytuszowanymi rzęsami i odrobiną różu na policzkach - tak jak to zaprezentował dom mody Vuitton czy też angielska marka Burberry, gdzie usta są delikatne i prawie niewidoczne. Do tego typu make upu możemy wybrać albo cielistą pomadkę, albo bardzo jasnoróżową. Według mnie taka szminka idealnie komponuje się z lekką opalenizną, dlatego jest to idealny wybór dla tych z nas, które nie są przekonane do mocnych neonowych kolorów i wolą latem postawić na coś bardziej stonowanego i klasycznego. W kolażu od lewej: The Nude Lip Pencil odcień Fair, Smashbox, cena: 75 zł; Szminka Rouge Volupte nr 2, YSL, cena: 130 zł; Szminka Soft Sensation nr 560, Astor, cena: 26 zł; Szminka Jelly Kiss nr 61, Isadora, cena: 51 zł. Zawsze zamiast pomadki możecie użyć błyszczyku, dlatego też w celu uzyskania "nagich ust" nałóżcie na nie trochę podkładu, a potem nanieście bezbarwny błyszczyk.

Nude lips to nowa klasyka, to jeden z fajniejszych trendów makijażu naszych czasów. Odkąd pamiętam na taki kolor pomadki decydowała się Jennifer Lopez,czy też Penelope Cruz. A w tym sezonie, za sprawą mody na pastelowe barwy, matowe beże na ustach przeżywają swój wielki come back.

Kiedyś pomadki w kolorze nude stanowiły przeciwwagę dla bardzo mocno podkreślonych oczu - smoky eyes. Obecnie zestawia się tego typu szminkę z mocno wytuszowanymi rzęsami i odrobiną różu na policzkach - tak jak to zaprezentował dom mody Vuitton (więcej na ten temat przeczytacie tutaj), czy też angielska marka Burberry, gdzie usta są delikatne i prawie niewidoczne.

Burberry F/W 2012/13

Do tego typu make upu możemy wybrać albo cielistą pomadkę, albo bardzo jasno różową. Według mnie taka szminka idealnie komponuje się z lekką opalenizną, dlatego jest to idealny wybór dla tych z nas, które nie są przekonane do mocnych neonowych kolorów i wolą latem postawić na coś bardziej stonowanego i klasycznego.

Nagie usta w stylu hollywoodzkich gwiazd

W kolażu od lewej: The Nude Lip Pencil odcień Fair, Smashbox, cena: 75 zł; Szminka Rouge Volupte nr 2, YSL, cena: 130 zł; Szminka Soft Sensation nr 560, Astor, cena: 26 zł; Szminka Jelly Kiss nr 61, Isadora, cena: 51 zł.

Zawsze zamiast pomadki możecie użyć błyszczyku, dlatego też w celu uzyskania "nagich ust" nałóżcie na nie trochę podkładu, a potem nanieście bezbarwny błyszczyk.

Więcej o: