Makijaże Luli: makijaż w stylu Fan BingBing

Festiwal w Cannes to miejsce gdzie można podpatrzeć wiele ciekawych makijaży, z których możemy czerpać pomysły. Fan BingBing pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo prostym makijażu oka oraz intensywnej pomadce. Zobaczcie jak krok po kroku wykonać tego typu makijaż.
Makijaż w stylu Fan BingBing Festiwal w Cannes to miejsce gdzie można podpatrzeć wiele ciekawych makijaży Na festiwalu w Cannes można podpatrzeć wiele ciekawych makijaży. Fan BingBing pojawiła się tam w bardzo prostym makijażu oka oraz intensywnej pomadce. Festiwal w Cannes to miejsce, gdzie można podpatrzeć wiele ciekawych makijaży, z których możemy czerpać pomysły. Fan BingBing pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo prostym makijażu oka oraz intensywnej pomadce. Zobaczcie, jak krok po kroku wykonać tego typu makijaż. 1. Na całą powiekę nakładamy bazę pod cienie. Następnie nakładamy na powiekę cielisty cień w ciepłym odcieniu. 2. Żelowym eyelinerem robimy kreskę wzdłuż rzęs, lekko wywijając ją w zewnętrznym kąciku. 3. Tuszujemy rzęsy. 4. Aby nadać oczom nieco egzotycznego wyglądu, dodajemy sztuczne rzęsy. Jeśli chcecie uzyskać bardziej naturalny efekt, możecie zrezygnować z tego punktu. 5. Malujemy usta na intensywny pomarańczowy kolor.

1.Na całą powiekę nakładamy bazę pod cienie. Następnie nakładamy na powiekę cielisty cień w ciepłym odcieniu.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

2.Żelowym eyelinerem robimy kreskę wzdłuż rzęs, lekko wywijając ją w zewnętrznym kąciku.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

3.Tuszujemy rzęsy.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

4.Aby nadać oczom nieco egzotycznego wyglądu dodajemy sztuczne rzęsy. Jeśli chcecie uzyskać bardziej naturalny efekt, możecie zrezygnować z tego punktu.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

5.Malujemy usta na intensywny pomarańczowy kolor.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

6.Oto jak makijaż wygląda dla innych kolorów tęczówek.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

7.Końcowy efekt.

Makijaże Luli: jak Fan BingBing

Małgorzata Laszczyk http://candykillerr.blogspot.com/

Do wykonania makijażu użyto kosmetyków:

Urban Decay primer potion

Sleek Mattes darks

Inglot Eyeliner w żelu

IsaDora Big Bold

Rzęsy sztuczne Peggy Sage

Pomadka MAC lady Danger + Manhattan 34N