Dior proponuje malinową pomadkę - skusisz się?

Malinowa pomadka idealnie pasuje do letniego makijażu. Sprawdzić, czy tobie również będzie w niej do twarzy?
Dior proponuje malinową pomadkę Idealny pomysł na letni makijaż. Skusisz się? Malinowa pomadka to wielki hit tego lata. Makijaż z owocowym akcentem na ustach prezentuje się słodko i apetycznie. Kosmetyk powinien mieć mocny, nasycony kolor Malinowa pomadka to hit tego lata. Idealnie komponuje się zarówno z jasną jak i opaloną karnacją. A makijaż z nią w roli głównej prezentuje się słodko i apetycznie. Malinowe pomadki coraz częściej wybierają również gwiazdy. Wielką fanką tego typu makijażu ust są m.in. Kate Bosworth i Paulina Sykut. Na ostatnim pokazie Christiana Diora malinowa pomadka zrobiła prawdziwą furorę. Fantastyczny efekt gwarantowany, a trudności w wykonaniu żadne. Malinowy jest na tyle uniwersalnym kolorem, że pasuje do każdego typu urody. Błyszczyk powinien mieć mocny, nasycony kolor, bez efektu opalizującego. Malinowy kolor najciekawiej będzie się prezentował, jeżeli nałożymy na usta jego bardzo cienką warstwę wybierając malinowy błyszczyk lub pomadkę. Wklepując ją delikatnie opuszkami palców, uzyskamy bardzo naturalny efekt. O konturówce przy tym kolorze zapominamy!

Malinowa pomadka to hit tego lata. Idealnie komponuje się zarówno z jasną jak i opaloną karnacją. A makijaż z nią w roli głównej prezentuje się słodko i apetycznie. Malinowe pomadki coraz częściej wybierają również gwiazdy. Wielką fanką tego typu makijażu ust jest Kate Bosworth czy Paulina Sykut.

Kate Bosworth

Ale prawdziwą furorę kolor pomadki zrobił na ostatnim pokazie Christiana Diora.

pokaz Christian Dior SS 2012

Fantastyczny efekt gwarantowany, a trudności w wykonaniu żadne. Malinowy jest na tyle uniwersalnym kolorem, że pasuje do każdego typu urody. Błyszczyk powinien mieć mocny, nasycony kolor, bez efektu opalizującego. Malinowy kolor najciekawiej będzie się prezentował, jeżeli nałożymy na usta jego bardzo cienką warstwę wybierając malinowy błyszczyk lub pomadkę, ale wklepując ją delikatnie opuszkami palców. Dzięki temu uzyskamy bardzo naturalny, bo nie do końca dopracowany efekt. O konturówce przy tym kolorze zapominamy!

Propozycje malinowych pomadek i błyszczyków jak również zdjęcia z pokazu Dior SS 2012 znajdziecie w naszej galerii.