Kremy CC - rewolucja, czy chwyt marketingowy?

Kremy BB miały zastąpić podkłady. Łączą w sobie zadania korektora, fluidu i nawilżającego kremu, jednak nie radzą sobie z tłustą cerą z niedoskonałościami. Producenci znaleźli więc sposób i stworzyli ulepszoną wersję BB - tylko, czy na pewno tak wiele zmienili?
Kremy CC Rewolucja czy chwyt marketingowy? Kremy BB miały zastąpić podkłady, jednak nie radzą sobie z tłustą cerą z niedoskonałościami. Producenci stworzyli więc ulepszoną wersję BB - CC. Skrót CC pochodzi od "color and care" lub "color and correct". Zaprojektowano te kremy, by były we wszystkim "bardziej" niż BB - bardziej nawilżające, bardziej kryjące, bardziej matujące. Niektóre mają za zadanie wyrównywać pigment skóry, by korzystanie z podkładu nie było już konieczne. Najsłynniejszy krem CC do tej pory to dzieło Chanel wprowadzone na azjatycki rynek. Complete Correction Cream ma nie tylko jasny pigment i nawilżające właściwości kremu, ale także wysoki filtr przeciwsłoneczny 30 SPF/PA. Stężenie składników odżywczych jest w nim wyższe niż w tradycyjnym kremie BB i nadaje się nawet dla skóry wrażliwej. Nie zatyka porów i dłużej utrzymuje się na skórze. Własną wersję kremów CC przygotowały już poza Chanel marki OLAY, iFiona i Rachel K. Niestety, CC są jeszcze trudno dostępne w Polsce, dlatego najlepiej szukać ich w sklepach internetowych.

Skrót CC, czyli Color Control Cream, "color and care" lub "color and correct", zaprojektowano, by były we wszystkim "bardziej" niż BB - bardziej nawilżające, bardziej kryjące, bardziej matujące. Niektóre mają za zadanie wyrównywać pigment skóry, by korzystanie z podkładu nie było już konieczne.

Kremy CCkolaż lula.pl

 

 

Najsłynniejszy krem CC dotychczas, to dzieło Chanel wprowadzone na azjatycki rynek. Complete Correction Cream ma nie tylko jasny pigment i nawilżające właściwości kremu, ale także wysoki filtr przeciwsłoneczny 30 SPF/PA+++. Stężenie składników odżywczych jest w nim wyższe niż w tradycyjnym kremie BB i nadaje się nawet dla skóry wrażliwej. Nie zatyka porów i dłużej utrzymuje się na skórze.

Własną wersję kremów CC przygotowały już poza Chanel marki OLAY, iFiona i Rachel K. Niestety, CC są jeszcze trudno dostępne w Polsce, dlatego najlepiej szukać ich w sklepach internetowych. A może wypróbowałyście już następców BB?