Pomysł na manicure: pepitka

Jesienią nieodmiennie do łask wraca krata i jej bardziej elegancka siostra pepitka. Dziś prezentujemy pomysł na manicure z nią w roli głównej.
Pomysł na manicure: pepitka Jesienią nieodmiennie do łask wraca krata i jej elegancka siostra pepitka. Jesienią nieodmiennie do łask wraca krata i jej bardziej elegancka siostra pepitka. Prezentujemy pomysł Igi Sadowskiej na manicure z pepitką w roli głównej. Jesienią nieodmiennie do łask wraca krata i jej bardziej elegancka siostra pepitka. Prezentujemy pomysł na manicure z pepitką w roli głównej autorstwa Igi Sadowskiej. 1. Przygotowujemy paznokcie nadając im odpowiedni kształt. Odsuwamy skórki. 2. Malujemy paznokcie dwoma warstwami białego brokatowego lakieru. 3. Na przeschnięty lakier nanosimy wzór pepity, cienkim pędzlem malujemy używamy farbki akrylowej. 4. Wykańczamy zdobienie i nabłyszczamy glossem. Autorką pomysłu na manicure jest Iga Sadowska - szkoleniowiec Eclair Cosmetics, pasjonatka ładnych i zadbanych paznokci, czynna stylistka paznokci. Regularnie śledzi trendy światowe i jest na bieżąco z potrzebami klientek, tak by proponowane zdobienia zaspokoiły najbardziej wymagające panie.

1. Przygotowujemy paznokcie nadając im odpowiedni kształt. Odsuwamy skórki

Iga SadowskaIga Sadowska

 


2. Malujemy paznokcie dwoma warstwami białego brokatowego lakieru

Iga SadowskaIga Sadowska

 


3. Na przeschnięty lakier nanosimy wzór pepity, cienkim pędzlem malujemy używamy farbki akrylowej

 

Iga SadowskaIga Sadowska

 

4. Wykańczamy zdobienie i nabłyszczamy glossem.

Iga SadowskaIga Sadowska

 

Iga Sadowska
SzkoleniowiecEclair Cosmetics
Pasjonatka ładnych i zadbanych paznokci.
Czynna stylistka paznokci. Regularnie śledzi trendy światowe i jest na bieżąco z potrzebami klientek tak by proponowane zdobienia zaspokoiły najbardziej wymagające panie.

 

Iga Sadowska

Więcej o: