Rita Ora dla Rimmel - czy jej kolorowa kolekcja jest lepsza od propozycji Kate Moss?

Rita Ora została zaproszona do współpracy przez markę Rimmel, kojarzoną przede wszystkim z ikoną stylu, Kate Moss. Czy gwiazda podołała wyzwaniu?

Trudno porównywać kolekcje dwóch Brytyjek, bo reprezentują po prostu dwa różne style. U Kate Moss kolory były stonowane i bardzo kobiece - nas zachwycały przede wszystkim szminki w przygaszonych odcieniach czerwieni. U Rity Ory pojawiają się natomiast wszystkie kolory tęczy. Kolekcja inspirowana jest stylem pop-art - zarówno w kwestii palety kolorystycznej, jak i samych opakowań.

RimmelRimmel

 

Piosenkarka twierdzi, że inspiracji było jednak znacznie więcej. Moda, kolory, dźwięki i oczywiście estetyka Londynu - jego moda uliczna i klimat miasta.

W kolekcji znajduje się m.in. 12 zupełnie nowych odcieni lakieru 60 Seconds Nail Polish z bardzo obrazowymi nazwami, jak Orgasm, Rita Rouge, czy White Hot Love.

RimmelRimmel

 

Rita zaproponowała też kilka nowych odcieni w ofercie kredek do oczu i szminek - już nie możemy się doczekać, by je wypróbować. Gwiazda poleca również eyeliner Scandaleyes Thick Thin Eyeliner, który ma dwie końcówki - cieńszą i grubszą, dla dwóch różnych efektów. Oba zaprezentowane zostały w makijażach Rity.

 

RimmelRimmel

Więcej o: