Jakie są ulubione kosmetyki Ewy Chodakowskiej? Teraz ty też możesz je mieć!

Kilka lat temu świat oszalał na punkcie pudełkowych subskrypcji. Płacisz raz i co miesiąc dostajesz nową dostawę kosmetyków. Tym razem, mamy coś trochę innego. Co powiesz na pudełko skomponowane w całości przez twoją ulubioną gwiazdę?

Jeżeli kiedykolwiek interesowałyście się kosmetycznymi subskrypcjami, na pewno znacie Shiny Box. Teraz, właściciele firmy przygotowali dla nas coś nowego. Raz na trzy miesiące, wybrana gwiazda tworzy zestaw kosmetyków o wartości 500zł. Klienci mogą zamówić takie pudełko za... 169zł. Wśród autorów pudełek znajdziemy między innymi Charlize Mistery, Annę Wędzikowską, Kasię Tusk i Ewę Chodakowską. Podobnie jak z innymi subskrypcjami, nie wiemy co kupujemy, aż do pierwszego dnia wysyłki.

Inspired By... Ewa Chodakowskamateriały prasowe

Chyba nie ma w Polsce nikogo, kto nie słyszałby chociaż raz o Ewie Chodakowskiej. Jedni ją kochają, inni nienawidzą, ale nie da się zaprzeczyć, że ruszyła z kanap tysiące kobiet. W jej pudełku znajdziemy tusz do rzęs Rimmel, lakier do paznokci z linii Rity Ory, maskę do włosów Phyto, dezodorant Adidas i maszynkę do golenia Bic, którą zresztą reklamuje. Oczywiście w paczce dostaniemy nie tylko kosmetyki. Jak można się było spodziewać, są i akcenty sportowe. Ewa dorzuciła do zestawu swoją płytę z ćwiczeniami, skakankę i masażer. Poza tym, trenerka dołączyła także kosmetyczkę firmy Batycki.

Jest mi niezmiernie miło, że w ten sposób mogę gościć w Twoim domu. Przygotowałam dla Ciebie zestaw produktów, których sama używam. Mam nadzieję, że dzięki nim poznasz mnie trochę lepiej. Jak wiesz, jestem wielką miłośniczką sportu i zdrowego trybu życia, ale jestem też kobietą, która kocha kosmetyki i babskie gadżety i chciałabym się tym wszystkim z Tobą podzielić.  Wiem jaką radość dają rzeczy upolowane w korzystnej cenie, taką super okazją jest właśnie mój zestaw, w którym znajdziesz produkty warte niemal 500 zł. - Tak Ewa Chodakowska podsumowuje skomponowane przez siebie pudełko.

Co uważacie o takich kosmetycznych subskrypcjach? Fajna zabawa czy może kupowanie kota w worku? Czy gwiazdy zachęcają was do wydawania 169zł na pudełko? Chcemy znać wasze opinie!

Więcej o: