Biegniesz z pracy na imprezę? Zobacz, jak w 5 minut przemienić swój makijaż w wieczorowy [WIDEO]

Pięć minut i pięć produktów. Zobacz, jak w przemienić swój dzienny makijaż w wieczorowy w ekspresowym tempie, używając tylko jednego pędzla i palców.

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Tak jak w przypadku wielu z was, mój makijaż do pracy jest prosty i nie rzuca się w oczy. Używam podkładu, pudru, tuszu, kredki do brwi i odrobiny eyelinera. Czasem dorzucę trochę bronzera lub rozświetlacza.

Przed i poredakcja

Dzisiaj pokażę wam, jak przeistoczyć zwykły, dzienny makijaż w coś bardziej wieczorowego. W mniej niż 5 minut. Starałam się jak najbardziej zmniejszyć ilość używanych produktów, dlatego do większości czynności używam jednego, składanego pędzla i palców.

Przede wszystkim skupiłam się na cerze. Zakryłam cienie pod oczami i niektóre niedoskonałości, które wyszły na wierzch po starciu się podkładu. Do tego rozświetlacz na kości policzkowe i nad ustami, oraz bronzer na wystające partie twarzy. Żeby nie brać ze sobą dodatkowych cieni, kredek i pędzli, tego samego produktu użyłam do makijażu oczu. Jasny odcień nałożyłam w wewnętrznym kąciku i na ruchomą powiekę. Ciemniejszy, ciepły kolor nałożyłam w załamanie i na dolnej linii rzęs.

Imprezowy makijażredakcja

Dodatkowo odświeżyłam nieco rzęsy i dołożyłam warstwę tuszu. Jeśli chcecie chcecie nieco przyciemnić makijaż, możecie użyć do tego tej samej maskary. Wystarczy, że przyciśniecie ją lekko do skóry między włoskami.

Bonusowym rozwiązaniem jest przyklejenie sztucznych rzęs. Jeśli zajmuje wam to wiele czasu, nie potraficie ich przyklejać albo to zwyczajnie za dużo, spokojnie z nich zrezygnuj.

Użyte produkty to:

  • korektor Collection Lasting Perfection
  • puder Kobo
  • zestaw do konturowania Sleek
  • tusz Lancome Hypnose Volume-a-porter
  • rzęsy Eylure

Jak wy radzicie sobie w takich sytuacjach? Jaki jest wasz ulubiony makijaż na imprezy?