Paznokcie-akwaria, jak to działa? Kolejny dziwny trend podbija internet

Wydaje się, że wyobraźnia manicurzystek nie ma żadnych granic. Widziałyśmy już paznokcie bąble, brokatowe i pełne miniaturowej biżuterii. Teraz nadszedł czas na wodę.

Kiedy w zeszłym tygodniu pisałam o paznokciach, które wyglądają jak bąble, nie myślałam, że tak szybko zobaczę coś, co zdziwi mnie w chociaż zbliżonym stopniu. Myliłam się. Internet podbija kolejny bardzo oryginalny trend. Tym razem, główną rolę w manicurze gra... woda.

Paznokcie-akwaria przypominają bardziej miniaturowe szklane kule wypełnione brokatem. Przy najmniejszym ruchu widać, jak w przezroczystej płytce przelewa się płyn i zatopiony w nim brokat. Tipsy muszą być zrobione z przezroczystego akrylu i niestety nie należą do cienkich. By zrobić miejsce na pustą przestrzeń, która później zamieni się w "akwarium", paznokcie muszą być naprawdę grube.

Ten trend jest z pewnością oryginalny i dziwaczny. My nie zdecydowałybyśmy się na taką ilość brokatu i błysku. Jednak jak widać po rosnącej liczbie zdjęć w internecie, coraz więcej klientek salonów prosi o właśnie takie paznokcie.

Co uważacie o takim manicurze? Wygląda dla was tanio czy może na tyle interesująco, że same byście się skusiły?

Więcej o: