Haute Dogs - jesienna kolekcja Mac jest inspirowana psami!

Pogoda sprawia, że nasze myśli zdecydowanie nie wybiegają jeszcze daleko w przyszłość. Jednak producenci nie pozwalają nam zapomnieć, że jesień się zbliża. Właśnie przedstawiono najnowsza kolekcję firmy MAC.

Marka Mac Cosmetics przyzwyczaiła nas już do różnych nietypowych, limitowanych kolekcji. Większość z nich wyprzedaje się w mgnieniu oka. Tym razem firma przygotowała serię kosmetyków inspirowaną... psami.

Całość jest utrzymana w ciepłych odcieniach brązu i beżu. Znajdziemy również stonowane śliwki i wino. Do wyboru mamy trzy poczwórne paletki cieni mineralnych, cztery błyszczyki Mineralize Glass, żelowe linery Fluidline.

Szminki Haute DogMac Cosmetics

 

W kolekcji znajduje się również pięć nowych szminek, trzy lakiery do paznokci i cztery pędzle. Poza produktami ekskluzywnymi dla tej linii, znajdziemy również kredki do ust, pudry do konturowania i pudry Mineralize Skin Finish, które są dostępne w stałej sprzedaży.

Jak to niestety często bywa z firmą Mac, spora część limitowanej kolekcji to kosmetyki, które są do kupienia zawsze. Opakowania też nie są zbyt interesujące.

Lakiery Haute DogMAc Cosmetics

 

Jednak na pierwszy rzut oka wszystkie kosmetyki z linii Haute Dog wydają się bardzo użyteczne i prawdopodobnie spotkają się z bardzo dobrym przyjęciem. Nie jest to bardzo ciekawa kolekcja z szalonymi kolorami, ale to jest jej zdecydowany plus. Są to po prostu produkty, które nadają się do codziennego użytku.

Premiera kolekcji w amerykańskich sklepach będzie mieć miejsce 20 sierpnia. Reszta świata musi poczekać do września.

Więcej o: