Oskary 2016: Zbliżenia na najciekawsze upięcia gwiazd. Która z nich wypadła najlepiej? [ZDJĘCIA]

Na wielkich galach, zwykle królują tradycyjne fale w stylu starego Hollywood lub gładkie loki. Tym razem mogliśmy zobaczyć kilka ciekawszych fryzur. Przyjrzyjmy im się z bliska.

Na tegorocznej gali rozdania Oskarów, mogliśmy oglądać kilka dość ciekawych fryzur, które wyróżniały się z morza zwyczajnych fal i koków. Niektóre gwiazdy postawiły na niezwykle modne w tym sezonie upięcia tylko połowy włosów, na przykład Alicia Vikander, która wybrała małego koczka z tyłu głowy przypominającego tego Belli z Pięknej i Bestii. Brie Larson wczepiła we włosy ozdobną spinkę.

Na czerwonym dywanie pojawiło się także kilka wariacji na temat warkocza i kucyka. Najpiękniejsze to naszym zdaniem uczesania Chrissy Teigen oraz fantazyjne upięcie Diane Kruger. Aktorka Kerry Washington postawiła na pełnego, nieco roztrzepanego, pofalowanego kucyka. "Pół koronę" i kok z warkocza wybrała natomiast Olivia Wilde. Fryzura odsłoniła twarz pięknej aktorki i pokazała jej szczupłą szyję (mimo ozdobnej obroży).

Najciekawszymi upięciami pochwaliły się Rooney Mara, co chyba nikogo specjalnie nie zdziwiło, oraz bohaterka najnowszej części Gwiezdnych Wojen, Daisy Ridley. Co ciekawe, fryzura Rooney, bardzo przypominała filmowe uczesanie młodej Jedi.

Która z fryzur najbardziej przypadła Wam do gustu? Może jakaś zupełnie inna?

Więcej o: