Warkocze bokserskie - modne uczesanie, które pokochały gwiazdy. To świetne rozwiązanie nie tylko na siłownię [ZDJĘCIA]

Znudził ci się tradycyjny warkocz i kłos? Spróbuj zrobić sobie fryzurę w stylu bokserskim. Pokochały ją polskie i światowe gwiazdy.

Warkocze powróciły do grona najmodniejszych fryzur już kilka sezonów temu. Po tradycyjnych i kłosach, przyszła kolej na nieco bardziej fantazyjne, dobierane warkocze w stylu bokserskim. Są nieco trudniejsze do noszenia, ponieważ mogą przypominać fryzurę małej dziewczynki, ale połączone z odpowiednią stylizacją, wyglądają naprawdę efektownie.

Nic więc dziwnego, że dobierane warkocze szybko podbił serca zarówno gwiazd jak i zwykłych dziewczyn. Często zamiast dwóch, wybierają nawet trzy albo cztery sploty. To fryzura, która jest w stanie przetrwać naprawdę długo, nawet intensywne ćwiczenia fizyczne (w końcu "bokserskie"). Jest to także świetne rozwiązanie na każdą imprezę albo większe wyjście. W takim wydaniu mogliśmy oglądać między innymi Katy Perry czy Chiarę Ferragni.

Co sądzicie o takim uczesaniu? Czy wybrałybyście taką odświeżoną formę tradycyjnych dobieranych warkoczy?

Więcej o:
Komentarze (1)
Warkocze bokserskie - modne uczesanie, które pokochały gwiazdy. To świetne rozwiązanie nie tylko na siłownię [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
  • sevoja

    0

    Super te warkocze, ja to sobie zaplatam twist secretem bo nie umiem inaczej, a w domu nie mam nikogo kto by mógł takie zapleść. W sumie sama spokojnie zaplatam tym urządzeniem z babylissa i wychodzą mi całkiem ładne sploty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX