Nowe perfumy na wiosnę i lato. Poznaj kwiatowe i owocowe kompozycje, idealne na ciepłe dni

Wiosna i lato to czas, w którym sięgamy po lżejsze i delikatniejsze zapachy. Poznaj najnowsze perfumy, które umilą ci upalne dni.

Perfumy na cieplejsze sezony są zwykle o wiele delikatniejsze niż ich klasyczne i zimowe wersje. Producenci często dodają do swoich tradycyjnych, znanych zapachów lżejsze, kwiatowe lub soczyście owocowe nuty. Są one idealne zarówno na dzień, jak i na imprezę w gorący wieczór.

W tym sezonie bardzo widoczne są zapachy, w których jedną z głównych nut jest róża, jak na przykład Estee Lauder Modern Muse La Rouge czy Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa. Jednak jeśli nie przepadacie za typowo kwiatowymi perfumami, znajdzie się też coś dla was. Wiosna i lato to także moment, w którym producenci wypuszczają na rynek swoje znane już kompozycje, ale w formie wody toaletowej, która zwykle nie jest tak intensywna, nasz przykład to Love Story od Chloe. Na rynku pojawiło się także sporo egzotycznych, owocowych perfum, które doskonale pasują do upalnych, wakacyjnych dni. My polecamy przede wszystkim tegoroczną edycje CK One Summer i perfumy Davidoffa Cool Water w wersji Exotic Summer.

W galerii znajdziecie nasze propozycje nowości, które możecie znaleźć w drogeriach. Lubicie sezonowe edycje perfum? Może macie swój ulubiony zapach, którego używacie już od lat?

Jakie wolicie perfumy?
Więcej o: