80-letnia babcia poprosiła swoją wnuczkę o makijaż. Efekt? Wygląda o kilkanaście lat młodziej [ZDJĘCIA]

Kiedy 80 letnia Livia poprosiła swoją wnuczkę o zrobienie jej makijażu nie spodziewała się takiego efektu. Seniorka z dnia na dzień stałą się gwiazdą Internetu.

Chorwacka mistrzyni makijażu, Tea Flego pokazała całemu światu, jak w sprytny sposób wykorzystać makijaż i wyglądać młodziej. Nie było by w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że do współpracy Flego zaprosiła, mieszkającą w domu seniora, swoją 80 letnią babcię. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Dzięki swojej wnuczce Livia stała się sławną na całym świecie gwiazdą mediów społecznościowych znaną jako Glam-Ma. Imponująca metamorfoza starszej pani, komentowana przez światowe media, stała się inspiracją dla tysięcy ludzi na całym świecie, którzy pokochali Glam-Ma. Swój zachwyt wyrażają w tysiącach komentarzy. "Jesteś olśniewająca!", "Wyglądasz cudownie", "Jesteście wspaniałe. Twoja babcia musi być z Ciebie dumna".

Sława bardzo cieszy Glam-Mę, która wszystkim serdecznie dziękuje za płynące z całego świata, pełne wsparcia i ciepłych słów komentarze. Od momentu zamieszczenia pierwszych zdjęć seniorki  na Instagramie minął rok. Dzięki temu profil jej wnuczki zaczęło obserwować kilkadziesiąt tysięcy nowych fanów.