Leighton Meester w pomarańczowej szmince na okładce Seventeen

Na okładce lutowego numeru czasopisma Seventeen pojawi się gwiazda Plotkary w makijażowym hicie!
Leighton Meester w pomarańczowej szmince Na okładce lutowego numeru "Seventeen" pojawi się gwiazda "Plotkary" Na okładce lutowego numeru "Seventeen" pojawi się gwiazda "Plotkary". Leighton Meester ma usta pomalowane zgodnie z najnowszymi trendami - pomarańczową szminką. Zupełnie niedawno pisałyśmy o wiosenno-letnim trendzie na pomarańczową szminkę - już dziś zobaczyć ją możecie na okładce lutowego numeru czasopisma "Seventeen" z Leighton Meester w roli głównej. Aktorka z uwielbianego serialu "Plotkara" miała makijaż w stu procentach odpowiadający nadchodzącym trendom. Dość szerokie brwi uzupełniono, by nie było widać braków i by kolor idealnie komponował się z odcieniem włosów (jak wiadomo - brwi często mają inny odcień i nie są zbyt gęste). Na twarzy rozprowadzono jasny podkład idealnie dopasowany do dość bladej cery gwiazdy. By optycznie wyszczuplić twarz i podkreślić kości policzkowe, zastosowano puder w ciemniejszym kolorze. Oczy subtelnie podkreślono czarnym tuszem i kredką, a na powiekę naniesiono bladozielone cienie. Na usta nałożono pomarańczową szminkę. Ten makijaż to kwintesencja obowiązujących i nadchodzących trendów! Cały świat odchodzi od opalenizny na rzecz zdrowej i eleganckiej bladej cery. Dodatkowo na wiosnę i lato 2011 przewiduje się boom intensywnych kolorów - od nasyconych owocowych barw po neony. Zieleń królowała na wybiegach i Złotych Globach, a tutaj pojawiła się na powiekach Leighton Meester. Pomarańcz to kolejny hit kolorystyczny ciepłego sezonu - masowo pojawił się na wielu pokazach - między innymi sieciówki Mango. Jak widać makijażysta przygotowujący aktorkę do sesji fotograficznej doskonale wiedział co robi!

Zupełnie niedawno pisałyśmy o wiosenno-letnim trendzie na pomarańczową szminkę (tutaj) - już dziś zobaczyć ją możecie na okładce lutowego numeru czasopisma Seventeen z Leighton Meesterw roli głównej.

Aktorka z uwielbianego serialu Plotkara miała makijaż w stu procentach odpowiadający nadchodzącym trendom. Dość szerokie brwi uzupełniono, by nie było widać braków i by kolor idealnie komponował się z odcieniem włosów (jak wiadomo - brwi często mają inny odcień i nie są zbyt gęste). Na twarzy rozprowadzono jasny podkład idealnie dopasowany do, dość bladej, cery gwiazdy. By optycznie wyszczuplić twarz i podkreślić kości policzkowe zastosowano puder w ciemniejszym kolorze. Oczy subtelnie podkreślono czarnym tuszem i kredką, a na powiekę naniesiono bladozielone cienie. Na usta nałożono pomarańczową szminkę.

Ten makijaż to kwintesencja obowiązujących i nadchodzących trendów! Cały świat odchodzi od opalenizny na rzecz zdrowej i eleganckiej bladej cery. Dodatkowo na wiosnę i lato 2011 przewiduje się boom intensywnych kolorów - od nasyconych owocowych barw po neony. Zieleń królowała na wybiegach i Złotych Globach, a tutaj pojawiła się na powiekach Leighton Meester. Pomarańcz to kolejny hit kolorystyczny ciepłego sezonu - masowo pojawił się na wielu pokazach - między innymi lubianej sieciówki Mango. Jak widać makijażysta przygotowujący aktorkę na okładkę tego magazynu doskonale wiedział co robi!

Jak podoba się Wam efekt?

Leighton Meester w pomarańczowej szmince i zielonych cieniach do powiek na okładce Seventeen