Katy Perry reklamuje lakiery do paznokci OPI

Mamy zdjęcie z kampanii Katy Perry dla OPI! Sprawdźcie jak wygląda gwiazda!
Lakiery od Katy Perry Katy Perry reklamuje lakiery do paznokci OPI Karty Perry podpisała kontrakt na promowanie serii lakierów OPI. W kolekcji sygnowanej jej nazwiskiem znalazły się różnokolorowe emalie Już wcześniej pisałyśmy o tym, że Karty Perry podpisała kontrakt na promowanie serii lakierów OPI. W kolekcji sygnowanej nazwiskiem piosenkarki znalazły się cztery emalie w kolorze brokatowego różu, zieleni zmiksowanej ze srebrem, brokatowego elektrycznego błękitu oraz głębokiego odcienia jeżyny. Piąty lakier to emalia wykończeniowa, która tworzy efekt popękanej od słońca ziemi. Wcześniej na ten pomysł wpadła marka Isa Dora. Kolekcja weszła już na rynek, a wraz z nią zdjęcie promocyjne z piosenkarką w roli głównej. Ma na sobie fioletową perukę, czarne szorty i krótką koszulkę z frędzlami. Makijaż jak zawsze - wyrazisty, kolorowy i optymistyczny - 100% stylu piosenkarki! Jak podoba się Wam Katy na materiale promocyjnym?

Już wcześniej pisałyśmy o tym, że Karty Perry podpisałam kontrakt na promowanie serii lakierów OPI. W kolekcji sygnowanej nazwiskiem piosenkarki, znalazły się cztery emalie w kolorze brokatowego różu, zieleni zmiksowanej ze srebrem, brokatowego elektrycznego błękitu oraz głębokiego odcienia jeżyny. Piąty lakier to emalia wykończeniowa, która tworzy efekt popękanej od słońca ziemi. Wcześniej na ten pomysł wpadła marka Isa Dora.

Kolekcja weszła już na rynek, a wraz z nią zdjęcie promocyjne z piosenkarką w roli głównej. Ma na sobie fioletową perukę, czarne szorty i krótką koszulkę z frędzlami. Makijaż jak zawsze - wyrazisty, kolorowy i optymistyczny - 100% stylu piosenkarki!

Jak podoba się Wam Katy na materiale promocyjnym?

lakiery Katy Perry dla OPI