Keira Knightley już niebawem w reklamie Coco Mademoiselle

Nowa kampania reklamowa perfum Coco Mademoiselle już niebawem! W roli głównej wystąpi Keira Knightley. O czym będzie reklama? Zobaczcie zajawkę!
Keira Knightley dla Coco Mademoiselle Nowa kampania reklamowa perfum Coco Mademoiselle już niebawem! W najnowszym spocie reklamowym kultowych już perfum Coco Mademoiselle wystąpi 25-letnia Keira Knightley. Spot reklamowy będzie mogli zobaczyć już 21 marca. W najnowszym spocie reklamowym kultowych już perfum Coco Mademoiselle wystąpi 25-letnia Keira Knightley. Wiemy już, że nowa reklama klimatem będzie się nieco różniła od poprzednich. Na początku aktorka wspina się na motocykl Ducati. Grać będzie seksowną, nowoczesną kobietę Chanel. Atmosferę podkręca również tło. Akcja dzieje się bowiem w pięknym Paryżu. Artystka mówi, że sama nie wiedziała, czego tym razem może się spodziewać. Wiedziała, że będzie jakiś motocykl i że ma mieć beżowy kolor. Wspominali też o kostiumie "superkobiety" Chanel. Zgodziła się, ale praca okazała się być czymś zupełnie nieoczekiwanym. Końcowe efekty będziemy mogli zobaczyć już 21 marca 2011 r. Ciekawi jesteśmy, czy nowa reklama będzie lepsza od tej z 2007 roku, która robiła całkiem dobre wrażenie.

W najnowszym spocie reklamowym kultowych już perfum Coco Mademoiselle wystąpi 25-letnia Keira Knightley.

Wiemy już, że nowa reklama klimatem będzie się nieco różniła od poprzednich. Na początku aktorka wspina się na motocykl Ducati. Grać będzie seksowną, nowoczesną kobietę Chanel. Atmosferę podkręca również tło. Akcja dzieje się bowiem w pięknym Paryżu.

Artystka mówi, że sama nie wiedziała, czego tym razem może się spodziewać. Wiedziała, że będzie jakiś motocykl i że ma mieć beżowy kolor. Wspominali też o kostiumie "superkobiety" Chanel. Zgodziła się, ale praca okazała się być czymś zupełnie nieoczekiwanym.

Końcowe efekty będziemy mogli zobaczyć już 21 marca 2011r. Tymczasem zobaczcie zajawkę:

Ciekawi jesteśmy, czy nowa reklama będzie lepsza od tej z 2007 roku, która robiła całkiem dobre wrażenie.

Przypomnijmy sobie:

Zobaczcie również:

Christina Aguilera pracuje nad nowym zapachem. Już szóstym

Nowe perfumy Christiny Aguilery

Więcej o: