Modny manicure. Monika Brodka czerpie inspiracje od Rihanny?

Paznokcie w kolorze pomarańczy oraz błękit - mogliśmy podziwiać w ostatnim teledysku Rihanny. Dokładnie te same kolory polubiła ostatnio również Monika Brodka.

Karin Darnell - wizażystka, która współpracuje z Rihanną od lat doskonale wie co najmodniejsze w nadchodzącym sezonie! Nie tylko makijaż artystki dopracowany jest w każdym calu. Dotyczy to również stylizacji paznokci! W dwóch nowych teledyskach Rihanny: What's my name, gdzie partneruje jej Drake, oraz hicie S&M - paznokcie piosenkarki są pomalowane na wyraziste kolory. Pomarańcz oraz błękit zwracają uwagę odbiorcy.

Rihanna jak doskonale wiemy, nie boi się odważnych stylizacji. Uwielbia eksperymentować, a o jej licznych metamorfozach rozpisują się media na całym świecie.

Żywe odcienie królują tej wiosny! Dotyczy to zarówno kreacji jak i nowych trendów urodowych. Wiemy już, że na ustach rządzi w tym sezonie neonowy róż i pomarańcz, na powiekach czerwień i symetryczne, niekoniecznie czarne kreski. Teraz do tego wszystkiego dołączają również nowe, modne kolory lakieru do paznokci.

Monika Brodka już się do nich przekonała!

NZ. Monika Brodka   Konf. prasowa poswiecona II edycji akcji profilaktycznej miesiecznika Zwierciadlo - Piekno w zdrowiu, Monika Brodka  - twarza akcji, 20.10.2010, Wa-wa,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM Monika Brodka

printscreen teledysku Rihanny

printscreen teledysku Rihanny

A jak wam się podobają modne kolory?

 

Zobaczcie też:

Katherine Heigl w nowej fryzurze

Katherine Heigl out in LA with friends.  Pictured: Katherine Heigl

Jak podobają ci się te kolory lakierów?
Więcej o: