Wiosenne odświeżenie - nowe peelingi

Peeling powinien być swego rodzaju rytuałem w pielęgnacji naszej skóry. Poznajcie ostatnie egzotyczne i niedrogie nowości, które właśnie pojawiły się na rynku.
Wiosenne odświeżenie - nowe peelingi Poznajcie ostatnie egzotyczne nowości, które właśnie pojawiły się na rynku Peeling powinien być swego rodzaju rytuałem w pielęgnacji naszej skóry. Poznajcie ostatnie egzotyczne i niedrogie nowości, które właśnie pojawiły się na rynku. Peeling powinien być swego rodzaju rytuałem w pielęgnacji naszej skóry. Jest zabiegiem, który powinnyśmy serwować swojemu ciału przynajmniej raz w tygodniu. O wiele przyjemniej jest, gdy kosmetykowi towarzyszy przy okazji przyjemny zapach. Przedstawiamy wam ostatnie nowości, które dopiero co pojawiły się na rynku: 1) Peeling Delia Cosmetics Składniki aktywne: - ekstrakt z alg morskich bogaty w jod, minerały i witaminy ma za zadanie stymulować metabolizm skóry, - D-pantenol łagodzi i koi podrażnienia, ma zapewniać skórze gładkość i zdrowszy wygląd. Cena około 10 zł. 2) Firma Marion w swojej najnowszej serii Body Therapy zdecydowała się zaproponować peeling w żelu, ze względu na delikatną konsystencję. Nowe peelingi to zapachy świeżo palonej kawy, białej czekolady z pomarańczą, mleczka kokosowego i truskawki z wanilią. Ich zadaniem, oprócz aromatycznej relaksacji, jest dodanie pielęgnacji zmysłowego charakteru. Cena ok. 4,20 zł.

Peeling jest zabiegiem, które powinnyśmy serwować swojemu ciału przynajmniej raz w tygodniu. O wiele przyjemniej jest, gdy kosmetykowi towarzyszy przy okazji przyjemny zapach.

Przedstawiamy wam ostatnie nowości, które dopiero co pojawiły się na rynku:

1) Peeling Delia Cosmetics

Składniki aktywne:
- ekstrakt z alg morskich bogaty w jod, minerały i witaminy ma za zadanie stymulować metabolizm skóry,
- D-pantenol łagodzi i koi podrażnienia, zapewniać ma skórze gładkość i zdrowszy wygląd.

Cena: około 10 PLN

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2) Firma Marion w swojej najnowszej serii Body Therapy zdecydowała się zaproponować peeling w żelu, ze względu na delikatną konsystencję.
Nowe peelingi to zapachy świeżo palonej kawy, białej czekolady z pomarańczą, mleczka kokosowego i truskawki z wanilią. Ich zadaniem, oprócz aromatycznej relaksacji jest dodanie pielęgnacji zmysłowego charakteru.

Cena ok. 4,20 zł.

Żele peelingujące Marion

Zobacz również:

Nasz hit - krem do rąk Clarena

Nasz hit - nowy krem Clarena

Więcej o: