Kosmetyki w lamparcie cętki, czyli wiosenna odsłona Diora

Kolekcje ze wzorami w lamparcie cętki, kojarzyły się do tej pory zwykle z ubraniami. Marka Dior poszła z tematem o krok dalej i postanowiła stworzyć kolekcję kosmetyków do makijażu.
Dior: Kosmetyki w lamparcie cętki Motywem przewodnim kolekcji kosmetyków Dior jest wzór lamparcich cętków Motywem przewodnim nowej wiosennej kolekcji kosmetyków do makijażu Dior jest wzór lamparcich cętków. Christian Dior Mitzah Collection w sprzedaży już w kwietniu Kolekcje ze wzorami w lamparcie cętki kojarzyły się do tej pory zwykle z ubraniami. Marka Dior poszła w tej kwestii o krok dalej i postanowiła stworzyć kolekcję kosmetyków do makijażu. Motywem przewodnim nowej wiosennej kolekcji kosmetyków Dior jest wzór lamparcich cętków. Christian Dior Mitzah Collection w sprzedaży pojawi się w kwietniu. Wiosenne wydanie lamparcich cętków w kosmetykach do makijażu to pierwszy tego typu pomysł. Do tej pory zwierzęce wzory zdobiły co najwyżej opakowania produktów kosmetycznych. Nowa kolekcja inspirowana jest osobą Mitzah Bricard - muzą zmarłego projektanta. Znana była one ze swej ogromnej miłości do zwierzęcych wzorów oraz z tego, że nigdy nie pojawiała się w pracy przed południem. Wiemy na pewno, że w kolekcji znaleźć można cienie w odcieniach ciemnego i jasnego brązu oraz karmelu i dwa lakiery do paznokci: - 912: ebony (limited edition) - 622: camel (limited edition) Ich cena to 21 dolarów.

Motywem przewodnim nowej, wiosennej kolekcji kosmetyków do makijażu jest wzór lamparcich cętków. Christian Dior Mitzah Collection w sprzedaży pojawi się w kwietniu 2011 roku.

Wiosenne wydanie lamparcich cętków w kosmetykach do makijażu to pierwszy tego typu pomysł. Do tej pory zwierzęce wzory zdobiły co najwyżej opakowania produktów kosmetycznych.

Nowa kolekcja inspirowana jest osobą Mitzah Bricard - muza zmarłego projektanta. Znana była one ze swej ogromnej miłości do zwierzęcych wzorów oraz z tego, że nigdy nie pojawiała się w pracy przed południem. Wiemy na pewno, że w kolekcji znaleźć można cienie w odcieniach ciemnego i jasnego brązu, oraz karmelu i dwa lakiery do paznokci:

- 912: ebony (limited edition)

- 622: camel (limited edition)

Ich cena to 21$.

Jak wam się podoba pomysł?

 

Zobaczcie też:

Pokaz Giambattisty Valli. Kredki do oczu: czarna, czy biała?

Pokaz Giambattisty Valli. Kredki do oczu: czarna, czy biała?

Film na weekend - "Co nas kręci, co nas podnieca"

Więcej o: