Chanel zdradza więcej. Nowa strona bez tajemnic!

Marka Chanel uruchomiła stronę, na której znajdziecie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące nowej, wiosennej linii kosmetycznej. Jest wywiad z wizażystą, a nawet instruktaże makijażu.

Chanel coraz bardziej skupia się na rozwijaniu sfery Beauty. Marka uruchomiła właśnie stronę internetową: Chanel MakeUp Confidential, gdzie odkrywa wszelkie tajemnice nowej linii kosmetycznej, kolekcji kosmetyków do makijażu i stylizacji paznokci.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów i kolekcji Les Perles De Chanel - znajdziecie je właśnie tutaj. Są zdjęcia, wywiad z Dyrektorem Kreatywnym marki, Peterem Philipsem oraz instruktaż makijażu. Strona jest jednocześnie zabawna i pouczająca.

Szczególnie pomocne jest wspomniane wideo z instruktażem makijażu. Lisa Eldrigde opowiada jak krok po kroku stworzyć modny w tym sezonie make up. Radzi jak stosować poszczególne produkty i jaki efekt, faktycznie można dzięki nim uzyskać. Mówi również o dostępnych odcieniach. Szary, metaliczny smokey eyes, który przedstawia prezentowany był na deskach wybiegu w Paryżu, gdzie prezentowano zimową kolekcję Chanel. Bardzo efektowny, nie tylko na wieczór.

Podobna kolorystyka modna jest, jeśli chodzi o stylizację paznokci. Metaliczne, szarości w kolorze czarnej perły.

Z innych nowości, możecie na przykład obejrzeć nową reklamę perfum Coco Mademoiselle z Keirą Knightley w roli głównej.
Zobacz też:
Makijaże magda pieczonka
Więcej o: