Odżywienie włosów po zimie z szamponem profesjonalnym Brocato

Zima nareszcie się skończyła. Nasze włosy często są po tym sezonie w słabszej kondycji. Profesjonalna marka kosmetyków do włosów Brocato - proponuje szampon regeneracyjny Miracle Repair.
Odżywienie włosów z szamponem Brocato Zima się skończyła. Nasze włosy często po tym sezonie są w słabszej kondycji Nasze włosy po zimie są w słabszej kondycji. Profesjonalna marka kosmetyków do włosów Brocato proponuje szampon regeneracyjny Miracle Repair. Mróz, pozbawione nawilżenia powietrze w pomieszczeniach powoduje, że włosy są suche i łamliwe. W tym okresie bardzo często narzekamy na nasilony proces wypadania włosów. Często wiąże się to również z ubogą zimową dietą, która dostarcza naszemu organizmowi mniejszą ilość witamin. Brocato - profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji włosów poleca nowość: szampon regenerujący. Kosmetyk ma za zadanie odżywić, wzmocnić i odbudować włosy. Nowoczesne kosmetyki zawierają w swoim składzie hydrolizowane proteiny keratynowe, które dodają włosom siły i nadają im odpowiednią teksturę. Równie ważne są hydrolizowane proteiny pszeniczne, których zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosów. Produkt nazywa się Cloud 9 Miracle Repair Shampoo - kosmetyk ten jest specjalną mieszanką leczniczych środków odżywczych, wzmacniających protein roślinnych i związków zabezpieczających przed szkodliwym promieniowaniem UV, która zapewnia właściwe odżywienie i naprawę struktury włosów, uszkodzonych działaniem środowiska i zabiegami chemicznymi. Szampon jest bezpieczny dla włosów farbowanych i nie zawiera szkodliwych siarczanów.

Mróz, pozbawione nawilżenia powietrze w pomieszczeniach powoduje, że włosy są suche i łamliwe. W tym okresie bardzo często narzekamy na nasilony proces wypadania włosów. Często wiąże się to również z ubogą zimową dietą, która dostarcza naszemu organizmowi mniejszą ilość witamin.

Brocato - profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji włosów poleca nowość: szampon regenerujący. Kosmetyk ma za zadanie odżywić, wzmocnić i odbudować włosy. Nowoczesne kosmetyki zawierają w swoim składzie hydrolizowane proteiny keratynowe, które dodają włosom siły i nadają im odpowiednią teksturę. Równie ważne są hydrolizowane proteiny pszeniczne, których zadaniem jest nawilżenie i odżywienie Twoich włosów.

Produkt nazywa się: Cloud 9 Miracle Repair Shampoo - kosmetyk ten jest specjalną mieszanką leczniczych środków odżywczych, wzmacniających protein roślinnych i związków zabezpieczających przed szkodliwym promieniowaniem UV, która zapewnia właściwe odżywienie i naprawę struktury włosów, uszkodzonychdziałaniem środowiska i zabiegami chemicznymi. Szampon jest bezpieczny dla włosów farbowanych i nie zawiera szkodliwych siarczanów.

Cloud 9 Miracle Repair Shampoo 89 ml: 20, 00zł

Cloud 9 Miracle Repair Shampoo 300 ml: 43, 00zł

Produkt można zakupić w salonach i hurtowniach fryzjerskich. Lub zamówić w takich sklepach internetowych jak: www.lokikoki.pl, czy www.kalamis.pl.

 

Zobacz też:

Klasyka makijażu i fryzur na pokazie Gucci

Klasyka fryzury i makijażu w stylu Gucci

Więcej o: