Poczuj BLUEsa z OPI. Marka rozszerza linię Shatter

Okazało się, że modny ostatnio - "popękany manicure" zyskał całkiem sporą rzeszę fanek. Marka OPI już rozszerza linię. Właśnie wprowadziła 3 nowe, błękitne odcienie lakierów.
Poczuj BLUEsa z OPI Okazało się, że modny ostatnio "popękany manicure" zyskał sporą rzeszę fanek Modny ostatnio "popękany manicure" zyskał całkiem sporą rzeszę fanek. Marka OPI już rozszerza linię. Właśnie wprowadziła 3 nowe, błękitne odcienie lakierów. Linia Shatter marki OPI została poszerzona o nowe produkty. Tej wiosny są to lakiery w niebieskich kolorach. Im bardziej żywe i wyraziste odcienie, tym lepiej. Lakiery z linii Shatter inspirowane są stylem graffiti - tworzą na paznokciach "popękany wzór". Nieoczekiwanie stał on się absolutnym hitem. Rekordowa sprzedaż lakieru Black Shatter była tak ogromna, a linia przyjęła się tak chętnie, że marka postawiła poszerzyć asortyment. Okazuje się, że kobiety wciąż szukają nowych pomysłów na stylizacje paznokci oraz innowacyjnych sposobów na wyrażanie siebie. W odróżnieniu od czasochłonnego zdobienia paznokci, Shatter jest bardzo prosty do zrobienia i nie zajmuje wiele czasu. Niebieski, granat i turkus to nowe odcienie, które już pojawiły się w ofercie marki OPI. Dostępne będą w okolicach maja.

Linia Shatter marki OPI została poszerzona o nowe produkty. Tej wiosny są to lakiery w niebieskich kolorach. Im bardziej żywe i wyraziste odcenie, tym lepiej.

Lakiery z linii Shatter inspirowane stylem graffiti, tworzy na paznokciach "popękany wzór". Nieoczekiwanie stał on się absolutnym hitem. Rekordowa sprzedaż lakieru Black Shatter była tak ogromna, a linia przyjęła się tak chętnie, że marka postawiła poszerzyć asortyment.

Okazuje się, że kobiety wciąż szukają nowych pomysłów na stylizacje paznokci oraz innowacyjnych sposobów na wyrażanie siebie. Poza tym w odróżnieniu od czasochłonnego zdobienia paznokci, Shatter jest bardzo prosty do zrobienia i nie zajmuje wiele czasu.

Niebieski, granat i turkus no nowe odcienie, które już pojawiły się w ofercie marki OPI. Dostępne będą w okolicach maja.

Jak wam podobają się "popękane wzory"?

Zobaczcie też:

Kolekcję lakierów - Piraci z Karaibów

OPI nowa kolekcja lakierów do paznokci