Agyness Deyn wróciła do blondu

Agyness Deyn - miłośniczka krótkich włosów, przez ostatni czas wiele eksperymentowała z ich kolorem i fryzurą . Ostatecznie wróciła znów do blondu. I dobrze!
Agyness Deyn wróciła do blondu Agyness ostatnio wiele eksperymentowała z kolorem włosów i fryzurą Agyness Deyn jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Ostatnio eksperymentowała z kolorem włosów, ale ostatecznie postanowiła wrócić do blondu Laura Hollins - dziewczyna ze smażalni Fish & Chips w Manchesterze, odkąd zaczęła swą karierę wciąż się zmienia. Dziś Agyness Deyn jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Zawdzięcza to nie tylko swym nieodpartym wdziękom, ale przede wszystkim oryginalnością urody, która ma coś z dzikiej i uroczej chłopięcości. Modelka, która od zawsze nosi krótkie fryzury przez ostatnie lata przechodziła wiele metamorfoz. Najbardziej charakterystycznym kolorem jej włosów był jasny, platynowy blond. Któregoś dnia, jednak Agyness obcięła blond pasma i właściwie zupełnie pozbyła się włosów. Niezależnie od powodów jakie nią wówczas kierowały, modelka straciła odrobinę ze swojej kobiecości. Później przyszedł czas na zupełnie chłopięcą fryzurę z irokezem. W końcu, po dłuższej przerwie znów wróciła do blondu. I dobrze, bo w tym wydaniu modelka wygląda chyba najkorzystniej. Najmniej udaną stylizacją było za to przefarbowanie włosów na czarny kolor. Zupełnie nie pasował do delikatnej urody Deyn i zdecydowanie ją przytłaczał.

Laura Hollins - dziewczyna ze smażalni Fish & Chips w Manchesterze, odkąd zaczęła swą karierę wciąż się zmienia. Dziś Agyness Deyn jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Zawdzięcza to nie tylko swym nieodpartym wdziękom, ale przede wszystkim oryginalnością urody, która ma coś z dzikiej i uroczej chłopięcości.

Modelka, która od zawsze nosi krótkie fryzury przez ostatnie lata przechodziła wiele metamorfoz. Najbardziej charakterystycznym kolorem jej włosów był jasny, platynowy blond. Któregoś dnia, jednak Agyness obcięła blond pasma i właściwie zupełnie pozbyła się włosów. Niezależnie od powodów jakie nią wówczas kierowały, modelka straciła odrobinę ze swojej kobiecości.

Później przyszedł czas na zupełnie chłopięcą fryzurę z irokezem. W końcu, po dłuższej przerwie znów wróciła do blondu. I dobrze, bo w tym wydaniu modelka wygląda chyba najkorzystniej. Najmniej udaną stylizacją było za to przefarbowanie włosów na czarny kolor. Zupełnie nie pasował do delikatnej urody Deyn i zdecydowanie ją przytłaczał.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam trochę zdjęć Agyness w różnych odsłonach!

A niżej zdjęcie sprzed miesiąca i sprzed paru dni. Jak lepiej?

Agyness Deyn. Marzec 2011Agyness Deyn. Kwiecień 2011

Zobaczcie też:

Agyness powróciła i promienieje

Agyness Deyn w kampanii Culture Call - wiosna 2011