Lily Cole powróciła do natury. Znów ruda!

Lily Cole, po wielu miesiącach postanowiła powrócić do swojego rudego koloru włosów. Nareszcie!

Przed paroma miesiącami Lily Cole, kojarzona z nietypowego typu urody i naturalnie rudych włosów - postanowiła się nieco odmienić i przefarbowała włosy na czarny kolor.

Dzięki swojej urodzie była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy modelingu. Nie można o niej powiedzieć - typowa piękność, ale lalkowata, porcelanowa twarz, i dość nieregularne, rozmyte rysy były od zawsze czymś, co przyciągało wzrok.

Modelka od dzieciństwa nie mogła uporać się z kompleksem rudych włosów oraz licznych piegów. Z czasem uczyniła z nich swoje zalety. Taki typ urody nie zdarza się często. Interesująca, bo inna Lily Cole rozwijała swoją karierę.

Jednak jak każda kobieta, z czasem zrodziła się w niej potrzeba zmiany. Niestety przefarbowanie rudych włosów na czarny było w jej przypadku naprawdę złą decyzją. Wcześniej interesująca w swej oryginalności - straciła urok. Ciemne włosy zupełnie nie pasowały do jej bladej cery i delikatnych rysów twarzy. Sama modelka czuła się w w tej odsłonie najwyraźniej całkiem dobrze, bo kolor pozostał na włosach przez kilka dobrych miesięcy.

Na czwartkowej premierze nowej limitowanej edycji Cola Coli Light w Paryżu - Lily znów wszystkich zaskoczyła. Rudy powrócił! I bardzo dobrze, bo zdecydowanie jest to jej kolor!

Lily Cole,  Jameson Empire Awards,  Grosvenor House,  London.  27.03.11 Photoshot/REPORTER

PHOTO: SPLASH NEWS/EAST NEWS The UK Premiere of 'A Single Man', at the Curzon Mayfair, London.  Pictured: Lily Cole   Ref: SPL154766  010210   Picture by: James Higgins / Splash News