Jennifer Lopez najpiękniejszą kobietą świata

Jak co roku, Amerykański magazyn People opublikował listę najpiękniejszych osób na świecie. Pierwsze miejsce przypadło 41-letniej Jennifer Lopez.
Lopez najpiękniejszą kobietą świata Amerykański magazyn "People" opublikował listę najpiękniejszych osób na świecie Jak co roku amerykański magazyn "People" opublikował listę najpiękniejszych osób na świecie. Pierwsze miejsce przypadło 41-letniej Jennifer Lopez Jak co roku amerykański magazyn "People" opublikował listę najpiękniejszych osób na świecie. Pierwsze miejsce przypadło 41-letniej Jennifer Lopez . Nam ta decyzja nie wydaje się ani trochę dziwna. Patrząc na Jennifer Lopez dziś i 10 lat temu, właściwie nie widać żadnej różnicy. 41-letnia mama bliźniaków - jest w znakomitej formie! Jej figura wygląda nienagannie, nie wspominając o prześlicznych rysach twarzy, których nieubłaganie upływający czas nie zmienił (wygląda na to, że w jej przypadku postanowił zrobić wyjątek). Lopez jest nie tylko piękna, ale również niesamowicie kobieca. Jako jedna z niewielu kobiet na świecie z dumą propaguje modę na krągłości i chyba nikt nie powie, że w jej przypadku za dużo znaczy nieładnie! Co ciekawe J.Lo pokonała takie gwiazdy jak Beyonce czy Jessicę Biel! - To, jak wyglądam, jest efektem dobrych genów, diet, ćwiczeń i regularnego dbania o skórę i włosy powiedziała Jennifer Lopez. Na ostatnim miejscu w rankingu znalazła się Reese Whiterspoon. Wśród mężczyzn zwyciężył Zac Efron

Nam ta decyzja nie wydaje się ani trochę dziwna. Patrząc na Jennifer Lopez dziś i 10 lat temu właściwie nie widać żadnej różnicy. 41-letnia mama bliźniaków - jest w znakomitej formie! Jej figura wygląda nienagannie, nie wspominając o prześlicznych rysach twarzy, których nieubłaganie upływający czas nie zmienił (wygląda na to, że w jej przypadku postanowił zrobić wyjątek).

Jenn jest nie tylko piękna, ale również niesamowicie kobieca. Jako jedna z niewielu kobiet na świecie z dumą propaguje modę na krągłości i chyba nikt nie powie, że w jej przypadku za dużo znaczy nieładnie!

Co ciekawe J.Lo pokonała takie gwiazdy jak Beyonce, czy Jessicę Biel!

Naturalnie piosenkarka ucieszyła się z przynanego jej wyróżnienia komentując, że : - To, jak wygląda, jest efektem dobrych genów, diet, ćwiczeń i regularnego dbania o skórę i włosy.

Latynoski faktycznie chyba mają to coś w genach! Wystarczy spojrzeć na Salmę Hayek, Evę Mendez, czy Rosario Dawson!

Co ciekawe drugie miejsce w zestawieniu najpiękniejszych ludzi według magazynu People zajął mężczyzna - Zac Efron!

Spośród kobiet na ostatnim miejscu znalazła się Reese Whiterspoon.

Gucci, materiały prasowe

Więcej zdjęć Jennifer Lopez znajdziecie w naszej galerii!