Drew Barrymore ruda!

Drew Barrymore, której piękny kolor włosów był przez nas niejednokrotnie chwalony - postawiła na "małą" metamorfozę.
Drew Barrymore ruda! Barrymore stosowała dotychczas two tone hair Barrymore stosowała dotychczas two tone hair - płynne przejście z jednego odcienia włosów w drugi, ciemniejszy lub jaśniejszy. Teraz postawiła na jednolity rudy Drew Barrymore, której piękny kolor włosów był przez nas niejednokrotnie chwalony, postawiła na "małą" metamorfozę. Oczywiście nie wiemy, dlaczego Drew postanowiła na tak wyrazistą zmianę swojego wizerunku, może zwyczajnie jak każda kobieta poczuła potrzebę odmiany? Artystka nie raz zmieniała już kolor i fryzurę. Ostatnia koloryzacja jednak należała do jednych z najlepszych w jej wydaniu. Two tone hair, bo o niej mowa, jest to jeden z najpopularniejszych fryzjerskich trendów ostatnich miesięcy. Koloryzacja polega na płynnym przejściu z jednego odcienia włosów w drugi - ciemniejszy lub jaśniejszy, przy czym różnica powinna być dość subtelna. Niezależnie od tego, czy zmiana jest mniej, czy bardziej widoczna - odcienie muszą się wzajemnie przenikać, a kolory pozostawać w tej samej tonacji. Drew była jedną z pierwszych gwiazd, która zapoczątkowała modą na farbowanie włosów w ten sposób. Wygląda na to, że już się jej znudziło. W sumie nic dziwnego, ostatnio wzięło z niej przykład, tak wiele celebrytek, że jej pomysł przestał być już oryginalny. Jak podoba wam się jako ognista rudowłosa?

Oczywiście nie wiemy, dlaczego Drew postanowiła na tak wyrazistą zmianę swojego wizerunku, może zwyczajnie jak każda kobieta poczuła potrzebę odmiany?! Artystka nie raz zmieniała już kolor i fryzurę. Ostatnia koloryzacja jednak należała do jednych z najlepszych w jej wydaniu.

Two tone hair, bo o niej mowa jest to jeden z najpopularniejszych fryzjerskich trendów ostatnich miesięcy. Pisaliśmy już o tym nie raz, jednak dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa, przypomnimy, że koloryzacja polega na płynnym przejściu z jednego odcienia włosów w drugi - ciemniejszy lub jaśniejszy, przy czym różnica powinna być dość subtelna. Niezależnie od tego czy zmiana jest mniej, czy bardziej widoczna - odcienie muszą się wzajemnie przenikać, a kolory pozostawać w tej samej tonacji.

Drew była jedną z pierwszych gwiazd, która zapoczątkowała modą na farbowanie włosów w ten sposób. Wygląda na to, że już się jej znudziło. W sumie nic dziwnego, ostatnio wzięło z niej przykład, tak wiele celebrytek, że jej pomysł przestał być już oryginalny.

Jak podoba wam się jako ognista rudowłosa?

Drew Barrymore

Zobaczcie też Two tone hair w stylu Moniki Brodki

03.02.2011 Warszawa , konferencja prasowa dotyczaca festiwalu Francophonic Festival n/z Monika Brodka fot Lech Gawuc/REPORTER

Jak podoba wam się Drew Barrymore w rudych włosach?