Perfumy Toma Forda już w Polsce!

Perfumy Toma Forda cieszyły się dużym powodzeniem na światowych rynkach. Dziś dostępne są również w Polsce.
Perfumy Toma Forda już w Polsce! Perfumy Toma Forda cieszyły się dużym powodzeniem na światowych rynkach Perfumy Toma Forda Black Orchid oraz White Patchouli cieszyły się dużym powodzeniem na światowych rynkach. Dziś dostępne są również w Polsce. Tom Ford Black Orchid to debiutancki zapach projektanta, który zapoczątkował kolekcję Tom Ford Beauty. To klasyczny zapach mający kojarzyć się z luksusem i zmysłowością. W swoim składzie ma dość intensywne, mroczne akordy, natomiast dodatek czarnych orchidei i przypraw nadawać ma mu ponadczasowy charakter. Kompozycja zapachowa jest dość oryginalna: Nuty głowy to kompozycje czarnej trufli i ylang-ylang połączone z bergamotką i czarną porzeczką. Sercem jest z kolei tytułowa czarna orchidea połączona z nutami kwiatów i owoców. Do tego pochodzi również drewno lotosu. Cała reszta to paczula, kadzidło i wetiwer. Delikatności dodają natomiast wanilia i drzewo sandałowe. Flakon jest nowoczesny, zdobiony liniami inspirowanymi stylem Art Deco. Począwszy od żłobionego szkła, aż po stworzony na zamówienie ręcznie wiązany sznurek, pozłacaną 23-karatowym złotem tabliczkę z nazwą i grawerowanym napisem, flakon stanowi kwintesencję stylu Toma Forda. Drugi zapach to Tom Ford White Patchouli. Jest nowszą wersją klasycznych zapachów tego typu. To kombinacja, jasnych, białych kwiatów. Znajdziecie tam peonię, różę i jaśmin. Paczula jest jednak ze wszystkich najsilniejsza i najgłębsza. "Cygański duch paczuli nadaje tajemniczej mocy, ale sprawia także, że zapach staje się mroczny i ciężki" - mówi Ford. "Chciałem uwolnić paczulę od tego stereotypu i zaprezentować ją w prawdziwie nowatorski sposób: roziskrzoną, wyrafinowaną i czystą." - dodaje. Zapach otwiera się energetycznie nutami bergamotki połączonymi z akcentami białej peoni i kolendry. Następnie absolutem z róży, otwiera się nuta serca, po niej kwitnący nocą jaśmin i nasiona ambrowe. Cenny Orpur paczuli nadaje całości głębi. Zapach wzbogaca jasne drzewo i aromat kadzidła.

Tom Ford Black Orchid to debiutancki zapach projektanta, który zapoczątkował kolekcję Tom Ford Beauty. To bardzo klasyczny zapach mający kojarzyć się z luksusem i zmysłowością. W swoim składzie ma dość intensywne, mroczne akordy, natomiast dodatek czarnych orchidei i przypraw nadawać ma mu ponadczasowy charakter.

Kompozycja zapachowa jest dość oryginalna:

Nuty głowy to: kompozycje czarnej trufli i ylang-ylang połączone z bergamotką i czarną porzeczką.

Sercem jest z kolei tytułowa czarna orchidea połączona z nutami kwiatów i owoców. To tego pochodzi również drewno lotosu.

Cała reszta to paczula, kadzidło i wetiwer. Delikatności dodają natomiast: wanilia i drzewo sandałowe.

Inspiracją do powstania zapachu Black Orchid był pociąg Toma Forda do tego, co nieuchwytne, a w szczególności, jego fascynacja odnajdywaniem ulotnej czarnej orchidei. Według mnie jest to kwiat doskonały luksusowy, elegancki, czysty i wyrafinowany.

Black Orchid - Tom Ford

Flakon jest nowoczesny, zdobiony liniami inspirowanymi stylem Art Deco. Począwszy od żłobionego szkła, aż po stworzony na zamówienie ręcznie wiązany sznurek, pozłacaną 23K złotem tabliczkę z nazwą i grawerowanym napisem, flakon stanowi kwintesencję Toma Forda.

Zapach Tom Ford Black Orchid jest dostępny w wybranych Perfumeriach Douglas.

Ceny:

EAU DE PARFUM 30 ML - 232 PLN

EAU DE PARFUM 50 ML - 343 PLN

EAU DE PARFUM 100 ML - 489 PLN

Drugi zapach to Tom Ford White Patchouli. Jest nowszą wersją klasycznych zapachów tego typu. To kombinacja, jasnych, białych kwiatów. Znajdziecie tam: peonię, różę i jaśmin. Paczula jest jednak ze wszystkich najsilniejsza i najgłębsza.

Cygański duch paczuli nadaje tajemniczej mocy, ale sprawia także, że zapach staje się mroczny i ciężki, mówi Ford. Chciałem uwolnić paczulę od tego stereotypu i zaprezentować ją w prawdziwie nowatorski sposób: roziskrzoną, wyrafinowaną i czystą.

Zapach otwiera się energetycznie nutami bergamotki połączonymi z akcentami białej peoni i kolendry. Następnie absolutem z róży, otwiera się nuta serca, po niej kwitnący nocą jaśmin i nasiona ambrowe. Cenny Orpur paczuli nadaje całości głębi. Zapach wzbogaca jasne drzewo i aromat kadzidła.

Flakon Tom Ford White Patchouli jest białą wersją flakonu Tom Ford Black Orchid.

Tom Ford - White Patchouli

Ceny:

EAU DE PARFUM 30 ML - 232 PLN

EAU DE PARFUM 50 ML - 340 PLN

EAU DE PARFUM 100 ML - 489 PLN

 

Zobacz też:

Nowe perfumy Guerlain Aqua Allegoria Jasminora

Aqua Allegoria Jasminora