Lady Gaga przeciwniczką operacji plastycznych

Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości, czy Lady Gaga poddała się sztucznym poprawkom urody - zostają one rozwiane. Tytuł jej ostatniego singla: Born This Way niesie głębszy przekaz.
Gaga przeciwniczką operacji plastycznych Lady Gaga: Nigdy nie miałam żadnej operacji plastycznej W majowym numerze "Harper's Bazaar" Lady Gaga wyznała, że nie miała żadnej operacji plastycznej i jest przeciwna wszelkim sztucznym poprawkom urody. Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości, czy Lady Gaga poddała się sztucznym poprawkom urody - zostają one rozwiane. Tytuł jej ostatniego singla: "Born This Way" niesie głębszy przekaz. Może i Lady Gaga jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd światowego show-biznesu, może jej pomysły faktycznie nie tylko szokują, ale czasem wręcz budzą powszechny niepokój i zgorszenie, ale mimo tego wszystkiego, jednego zarzucić jej nie można - gwiazda nigdy nie poprawiała nic w swoim ciele. W majowym numerze "Harper's Bazaar" gwiazda udzieliła wywiadu, w którym stanowczo przeciwstawia się wszelkiego rodzaju operacjom plastycznym: "Nigdy nie miałam żadnej operacji plastycznej, choć wiem, że wiele gwiazd muzyki pop decyduje się na różne poprawki. Ja uważam, że jest to promowanie wśród społeczeństwa braku poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. Jest to nieskończenie bardziej szkodliwe, niż moje artystyczne kreacje, wypowiedzi, czy modyfikacje ciała tworzone na potrzeby sesji zdjęciowej." Na zdjęciach do ostatniego numeru "Harper's Bazaar", podobnie jak w stylizacji do teledysku "Born This Way", Lady Gaga oprócz peruki ma również sztucznie zarysowane kości policzkowe, co jednak w żaden sposób nie ma na celu promocji zabiegów upiększających ciało. Wręcz przeciwnie, chce zniechęcić do podejmowania takich decyzji: "To mój performance, część mojej artystycznej pracy, ale nigdy, przenigdy nie mam zamiaru zachęcać moich fanów, ani kogokolwiek innego do robienia sobie krzywdy. Sztuczne modyfikowanie natury nigdy nie jest dobre."

Może i Lady Gaga jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd światowego showbiznesu, może jej pomysły faktycznie nie tylko szokują, ale czasem wręcz budzą powszechny niepokój i zgorszenie, ale mimo tego wszystkiego, jednego zarzucić jej nie można. Mimo śmiałych stylizacji - gwiazda nigdy nie poprawiała nic w swoim ciele.

W majowym numerze Harper's Bazaar gwiazda udzieliła wywiadu, w którym stanowczo przeciwstawia się wszelkiego rodzaju operacjom plastycznym.

Nigdy nie miałam żadnej operacji plastycznej, choć wiem, że wiele gwiazd muzyki pop decyduje się na różne poprawki. Ja uważam, że jest to promowanie wśród społeczeństwa braku poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. Jest to nieskończenie bardziej szkodliwe, niż moje artystyczne kreacje, wypowiedzi, czy modyfikacje ciała tworzone na potrzeby sesji zdjęciowej.

Na zdjęciach do ostatniego numeru Harper's Bazaar, podobnie jak w stylizacji do teledysku Born This Way, Lady Gaga oprócz peruki ma również sztucznie zarysowane kości policzkowe, co jednak w żaden sposób nie ma na celu promocji zabiegów upiększających ciało. Wręcz przeciwnie, chce zniechęcić do podejmowania takich decyzji:

To mój performance, część mojej artystycznej pracy, ale nigdy, przenigdy nie mam zamiaru zachęcać moich fanów, ani kogokolwiek innego do robienia sobie krzywdy. Sztuczne modyfikowanie natury nigdy nie jest dobre.

Zgadzacie się z Lady Gagą?

Co myślicie o podejściu Lady Gagi do tematu operacji plastycznych?