JAC w nowej kampanii kosmetyków Chanel

Jedna z najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych na świecie pokochała Monikę Jagaciak. Zobaczcie ją w najnowszej kampanii reklamowej Chanel.
JAG znów została twarzą Chanel Jagaciak po raz kolejny reklamuje nową linię kosmetyków do makijażu Chanel Monika Jagaciak po raz kolejny reklamuje nową linię kosmetyków do makijażu Chanel, jednej z najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych Wygląda na to, że jedna z najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych na świecie pokochała Monikę Jagaciak. Modelka już po raz kolejny została twarzą nowej kampanii reklamowej. Monika Jagaciak - nie wiedzieć czemu - wśród naszych rodaków budzi skrajne emocje. Jedni ją kochają, inni nie wypowiadają się na jej temat zbyt pochlebnie. Jedno jest jednak pewne - JAG zrobiła międzynarodową karierę w zawodzie i jest świetna w tym, co robi. W krótkim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych i rozchwytywanych modelek światowych wybiegów, a jej uroda i wdzięk nie mogły pozostać nie docenione. Dowodów na to nie trzeba szukać daleko. Monika, już po raz kolejny reklamuje nową linię kosmetyków do makijażu marki Chanel. Na zdjęciu reklamowym prezentuje się naprawdę pięknie. Niezależnie od tego, jakie budzi emocje, możemy być z niej dumni. Swoją drogą przyjemniej jest obserwować Monikę, niż naszą zasłużoną w boju Anję Rubik, która bierze udział w tak wielu kampaniach, że czasem możemy czuć się już zmęczeni jej ciągłą obecnością. Nowa linia kosmetyków Chanel wyróżnia się przede wszystkim wyrazistą, tak w modną w tym sezonie kolorystyką. W składzie nowej linii znaleźć możecie między innymi: błyszczyki, lakiery do paznokci, cienie i róż.

Monika Jagaciak, nie wiedzieć czemu wśród naszych rodaków budzi skrajne emocje. Jedni ją kochają, inni nie wypowiadają się na jej temat zbyt pochlebnie. Jedno jest jednak pewne - JAC zrobiła międzynarodową karierę w zawodzie i jest świetna w tym co robi. W krótkim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych i rozchwytywanych modelek światowych wybiegów, a jej uroda i wdzięk nie mogły pozostać nie docenione.

Dowodów na to nie trzeba szukać daleko. Monika, już po raz kolejny reklamuje nową linię kosmetyków do makijażu marki Chanel. Na zdjęciu reklamowym prezentuje się naprawdę pięknie. Niezależnie od tego jakie budzi emocje - możemy być z niej dumni. Cieszy nas, że i Monika została doceniona w świecie mody i możemy podziwiać ją obok Naszej zasłużonej w boju Anji Rubik, która na brak pracy zdecydowanie nie może narzekać.

Nowa linia kosmetyków Chanel wyróżnia się przede wszystkim wyrazistą, tak w modną w tym sezonie kolorystyką. W składzie nowej linii znaleźć możecie między innymi: błyszczyki, lakiery do paznokci, cienie i róż.

Zdjęcia możecie znaleźć w naszej galerii!

Nowa kolekcja kosmetyków Chanel

Jam podoba wam się Monika Jagaciak?

 

Zobaczcie też zdjęcia z poprzedniej kampanii!

Monika Jagaciak dla Chanel Beauty

Zdjęcie z której kampanii podoba wam się bardziej?
Więcej o: